İş Yeri İlaçlama

İlaçlama için birçok alternatif bulunmaktadır. İlaçlama yapılacak olan iş yerinde böcek, haşere, kemirgen çeşidine göre farklılık gösteren ilaçlama yöntemleri; insan sağlığı için önemli olduğu kadar diğer canlılar için de büyük önem taşır. Çoğunun sağlık sorunlarına sebep olduğu için böceklerden kurtulmak için ilaçlama firmaları ile irtibata geçmek gerekmektedir. Bazıları zararsız olan böcekler kişiler için rahatsızlık verici durumdadır. Her durumda böcek ile mücadele gerekmektedir.

İş yeri ilaçlama
İş Yeri İlaçlama da Kullandığımız Ürünler

İlk olarak iş yeri ilaçlama işleminin yapılacak olduğu mekandaki böcek türleri tespit edildikten sonra işleme başlanmaktadır. Böcek ile mücadele halinde iş yeri gibi kapalı alanlar için daha çok kokusuz ilaçlama ya da jel ilaçlama tercih edilmektedir. Kokusuz ilaçlama uygulanmadan önce her ihtimale karşı sadece gıdaların üzerinin kapatılması ve saklanması gerekmektedir. Bunun dışında ortamda bulunan kişilerin (ilaçlama işleminden sonra) alanı terk etmelerine gerek yoktur. Eğer evde ya da iş yerinde evcil hayvan bulunuyorsa, dışarı çıkarılmasa da olur.

Böceklerden kurtulmak için uygulanan kokusuz ilaçlama sonrasında yapılan alanın temizlenmesi gerekmemektedir. Yine daha çok kapalı alanlarda uygulanması tercih edilen bir diğer alternatif ise jel ilaçlamadır. Sayıları çok fazla olan böceklerden kurtulma hedefinde başvurulan kolay çözüm alternatifleri arasında yer almaktadır. Püskürtmesiz uygulanan ilacı bir böceğin yemesiyle böcek ölür ve sonrasında o böceği de diğeri yer, o da böcek ölür. Döngünün bu şekilde devam etmesi sonrasında, bir süre sonra iş yerinde bulunan böcekler ölür.

İş Yeri İlaçlama Fiyatları

Evde ya da iş yerlerinde böcek sorunu yaşayan kişiler böcek ilaçlama uygulamaları hakkında bilgi edinirken en çok fiyatlarıyla ilgilenmektedir. Böcek ilaçlama fiyatları için internette araştırma yapan birçok kişi yanlış bilgiye maruz kalabilir. Çünkü fiyatları etkileyen unsurlar olan gerekli araçların kullanımı, biyosidal (insan sağlığına zarar vermeyen) ilaçların kullanımı ya da firmanın yetkinlik belgeleri gibi konular hakkında yanlış ya da detaylara yer vermeyen bilgilerle karşılaşmak mümkündür.

İstanbul Böcek İlaçlama Olarak Fiyatlara Yansıttığımız Unsurlar

İş yeri böcek ilaçlama fiyatları alanın metre kare cinsinden büyüklüğüne göre ve ilaçlama yapılacak yerdeki farklı böcek cinslerine-yoğunluklarına göre yapılmaktadır. Bunlar dışında operasyon esnasında kullanılacak olan cihazın modeli ve ilacın miktarı hesaplanmaktadır. Böcek ilaçlama fiyatlarına mesafe eklenmediği gibi yol ücreti dahil edilmemektedir.

Ortamda bulunan böceklerin tespiti yapılır ve yumurtaları bulunur. Şikâyet edilen böcek dışında başka böceklerle karşılaşılması halinde mutlaka not alınır ve gerekirse ek çalışmalar eklenir. Elde edilen tüm bu bulgular ışığında karar toplantısına geçilir ve bu esnada her şey detaylı olarak konuşulur. Hangi böcekler için hangi ilaç ve cihazların kullanılacağı kararlaştırılır. İlaç miktarı belirlenirken aynı zamanda hangi alanlara ne şekilde ne miktarda ilaç sıkılacağı tespit edilir. Tüm bunlar ise sadece teorik çalışmalar olup bunların pratiğe dökülmesi yine eğitimli ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Plana uygun şekilde yapılan ilaçlama sonucunda haşere sorunlarından kurtulursunuz.

Firmamız yaptığı uygulamalar sonunda böcek-haşere sorununuzdan %100 kurtulmanızı garanti etmektedir. İlaçlama sonrasında sorunun tamamen ortadan kalkmadığı yönünde bir tespit yapar ve bize dönerseniz, ikinci ilaçlama uygulamasını ücretsiz olarak yapacağımızı taahhüt ediyoruz.

Verdiğimiz bu garanti ve ilaçlama uygulamalarında vazgeçmediğimiz kriterler neticesinde talep ettiğimiz ücretler diğer firmalarla aynıdır. Bazı kişilerin veya firmaların belirlediği ücretlerle %10-15 oranında farklılık olabilir ama bu ücretleri talep eden firmaları dikkatli bir şekilde incelediğinizde yaptıkları uygulamalarda mutlaka bir eksik olduğunu görebilirsiniz. Bizim talep ettiğimiz ücretler, firmamızla aynı kalitede hizmet veren şirketlerin belirledikleri ücretlerle aynı veya daha düşüktür.

İlaçlama Firmaları

Böcek ilaçlama firmaları yukarıda belirttiğimiz gibi yetkinlik belgelerine sahip olan ya da olmayan firmalar olarak ayrılabilir. İstanbul’da Sağlık Bakanlığı’ndan aldığı ruhsatla uygun biçimde hizmet veren firmaların tüm böcek ilaçlama firmalarına oranı %15 gibi düşük bir seviyede kalmaktadır. Yani 1000 böcek ilaçlama firmasının sadece 150 kadarı gerekli belgelere sahiptir ve uygun biçimde hizmet vermektedir.

Yaklaşık 150 kadar ruhsatlı firmanın önemli bir bölümü ise İstanbul’un sadece belli bölgelerine hizmet vermelerini sağlayan donanıma, ekipmana ve personele sahiptir.  Geriye kalan firmalar arasında yer alan İstanbul Böcek İlaçlama, fiyatlar ve referanslar yönünden değerlendirildiğinde ise İstanbul’un önde gelen birkaç böcek ilaçlama firması arasına girmektedir. Kısaca haşere sorunlarından uygun yöntemlerle, sorunsuz, hızlı ve uygun fiyatlarla kurtulmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmelisiniz. İş yerleri için uyguladığımız periyodik ilaçlama hizmeti gibi servislerimizden çok daha uygun koşullar çerçevesinde yararlanabilirsiniz.

İstanbul Böcek İlaçlama Firması

Not:İş Yeri Haşere İlaçlama ile ilgili sorularınızı aşağıda yer alan “Bir Cevap Yazın” kısmında sorabilirsiniz.

Yazıya Puan Verin.
Teşekkür Ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sorun, Cevaplayalım.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sorularınız İçin Sohbete Başlayın!

Tel: 0539 207 85 05
Call Now Button