Hakkımızda

Böcek İlaçlama Firmasıİstanbul Böcek İlaçlama Firması 2008 yılından beri hem Anadolu Yakasında hemde Avrupa Yakasında 7/24 kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Haşere İlaçlama sektörü, İstanbul’da son derece gelişmiş, tecrübe ve bu iş için gerekli yeterlilik belgelerine sahip olunması gereken bir sektördür. Firmamız Dünya Sağlık Örgütü ( WHO ) tarafından belirlenmiş ve Türküye Halk Sağlığı Kurumu tarafından sektöre uygulanan bütün kriterleri başarıyla yerine getirmiş ve sektör ile ilgili gerekli bütün belgelere sahip bir firmadır. Firmamızın bütün haşere türlerinin biyolojisine ve mücadele yöntemlerine hakim personeli tarafından 7/24 hizmet verilmektedir. Bize bu numaradan (0212) 909 38 19 7/24 ulaşabilirsiniz.

Bir Haşere İlaçlama Firmasında Olması Gereken Belgeler Nelerdir?

Haşere İlaçlama firmasının kurulumu oldukça zordur. Bu zorluk uygunluk belgelerinin alınmasından çok bu işin yapılacağı yerin belirlenmesi konusunda yaşanır. İl Halk Sağlığı, Maliye, Ticaret Odası ve Ruhsat denetim Müdürlüğü başta olmak üzere olması gereken yeterlik belgeleri şunlardır:

  • Maliye Kaydı ( Vergi Levhası )
  • Ticaret Odası Kaydı ( Ticari Faaliyet Belgesi )
  • Ruhsat Denetim Müdürlüğü Başvurusu ( 3. Sınıf Gayri Sıhhi Müessese Ruhsatı )
  • İl Halk Sağlığı Müdürlüğü İlaç Uygulama Yetkisi ( Biyosidal Ürün Uygulama Yetki Belgesi )
  • Sağlık Bakanlığı Mesul Müdürlük Belgesi
  • İl Halk Sağlığı Müdürlüğü Yetkili Kişi Gösterir Belge ( Mesul Müdürlük Uygunluk Belgesi )

Böcek İlaçlama FirmasıFirmamız yukarıda tam listesi verilmiş belgelerin hepsine eksiksiz olarak sahip olmaktadır. Firmamıza ait Belgelerimizi ve Referanslarımızı inceleyebilirsiniz. Bu belgeler korsan olamayan gerçek bir ilaçlama firmasında asgari bulunması gereken belgelerdir. Bunların yanında Kaliteli hizmet standartlarının belirlenmesi için alınan TSE ve ISO yeterlilik belgeleri firmaların isteğe bağlı alabileceği belgelerdir. Saymış olduğumuz bütün bu belgelerin yanında fiziki koşulların uygunluğunu tespit etmekte kullanılan İtfaiye, Atık Depolama ve İSKİ raporları da başlangıçta alınması gereken uygunluk raporlarıdır.

Korsan İlaçlama Firmalarına Dikkat!!!

Buraya kadar anlattığımız bütün işlemler ve prosedürler biraz zaman alması nedeniyle İstanbul’ Böcek İlaçlama Hizmeti veren bir çok firma bu süreyi beklemek yerine korsan ilaçlama faaliyetlerine girişmektedirler. Dağıtılan kartlar, Apartmanlara bırakılan ilanlar ve boş görülen her yere yapıştırılan ilanlar sayesinde oldukça iş yapan korsan işletme sayısı oldukça fazladır. İstanbul genelinde yasal ilaçlama firması olduğunu söyleyip faaliyet gösteren yaklaşık 800 adet firmadan yalnızca 154 tanesi İstanbul İl Halk Sağlığı tarafından yeterli görülmüş ve belgelendirilmiştir. Bu yüzden Haşere İlaçlama Firması seçmeden önce son derece dikkatli davranmalı ve sağlığınızı tehlikeye atmaktan kaçınmalısınız.

İstanbul Böcek İlaçlama Firması

Yazıya Puan Verin.
Teşekkür Ederiz.
Sorun, Cevaplayalım.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sorularınız İçin Sohbete Başlayın!

Tel: 0539 207 85 05
Call Now Button