İstanbul İlaçlama Fiyatlarımız

Haşere ilaçlama sektöründe çok daha uygun fiyatlara hizmet veren ilaçlama firmaları varken, biz kaliteden ödün vermeden en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara sunuyoruz. 2016 Yılı itibariyle İstanbul’daki mevcut Haşere ilaçlama Fiyatlarımız  aşağıdaki Tabloda verilmiştir:

İstanbul Böcek İlaçlama Fiyatları

2023 Yılı İstanbul Böcek İlaçlama Fiyatları

  +500 metrekare üzerindeki bütün açık veya kapalı alanlar için “Periyodik İlaçlama” hizmeti talebinde bulunan müşterilerimize Büyük İndirimler Yapılmaktadır.

**   1 ile 100 metrekare arasındaki açık veya kapalı alanlarda yaptığımız yüz (100) ilaçlamadan sıfır (0) şikayet alınmıştır. ( %100 Başarı Sağlanmıştır)

***   +500 metrekareden daha büyük alanlarda yaptığımız 100 ilaçlama uygulamasından 10 adet şikayet alınmıştır. ( %90 Başarı sağlanmıştır) Müşterilerimizden gelen Şikayetler değerlendirildikten sonra problem çıkaran Haşere türlerinin varlıklarını sürdürdükleri açık ve kapalı alanlarda; tekrar ve Ücret Talep Etmeden farklı ilaç ve yöntemlerle uygulama yapılmıştır.

Bize bu numaradan (0212) 909 38 19 7/24 ulaşabilirsiniz.

Bizden alacağınız ilaçlama hizmetinde 1 TL bile boşa giden paranız olmayacaktır. Verdiğimiz hizmete o kadar çok güveniyoruz ki memnun kalmazsanız  paranızı eksiksiz iade ediyoruz.

Yıllar boyu hizmet verdikten sonra maliyetlerimizi toptan alımlar yaparak düşürüp kaliteli ilaçlamayı en uygun fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize yukarıdaki fiyatları sunmaktayız. İlaçlama Fiyatlarımızı nasıl belirlediğimizi öğrenmek için “Böcek İlaçlama Fiyatları” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Firmamız İstanbul’da yaptığı her türlü haşere ilaçlama faaliyeti için gerekli olan yeterliliğe sahiptir sahiptir. Yetki Belgelerimizi ve Referanslarımızı İnceleyebilirsiniz.

İstanbul Böcek İlaçlama Firması

Yazıya Puan Verin.
Teşekkür Ederiz.
Sorun, Cevaplayalım.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sorularınız İçin Sohbete Başlayın!

Tel: 0539 207 85 05
Call Now Button