Biz ve Diğer İlaçlama Firmaları

İstanbul Haşere İlaçlama Firmalarının en yoğun bulunduğu şehirdir. Genel olarak sıcaklığın yüksek olduğu yerlerde sayıları oldukça fazla olan haşere türleri Adana, Antalya, Hatay ve Mersin gibi Akdeniz de bulunan iller de olduğundan bir kaç misli daha fazla yoğunlukta İstanbul’da bulunurlar.

Bu durum beraberinde İstanbul’da yasal ve korsan olmak üzere 800 civarında ilaçlama firmasını getirmiştir. Gerçek bir İstanbul İlaçlama Servisi sektör ile ilgili bütün yeterlilik belgelerine sahip, İl Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından düzenli olarak ( 3 ayda bir ) denetlenen firmalar tarafından yapılmalıdır. Bize bu numaradan (0212) 909 38 19 7/24 ulaşabilirsiniz.

Neden İstanbul’da Daha Çok Haşere İlaçlama Firması Var?

Biz ve Diğer Böcek İlaçlama Firmalarıİstanbul’da neden bu kadar çok İlaçlama firması var? sorusunun cevabı, şehrin fiziki ve ekonomik yapılanmasıyla doğrudan ilişkilidir. İstanbul Türkiye’nin en büyük ve en kalabalık şehri olarak üzerinde barındırdığı nüfus bakımından birçok olumsuzluğun yaşandığı şehirlerinde başında gelir. Bu olumsuzluklardan bir tanesi de yüksek seviyedeki haşere sorunudur.

Kalabalık nüfus ile birlikte doğan yüksek gıda ihtiyacı ve bunun beraberinde getirdiği “haşereler için kolay ve bol gıda” temini büyük rol oynamaktadır. Yüz ölçümü bakımından küçük olmasına karşı üzerindeki nüfusun fazlalığı sebebiyle (Ör: Konya’nın yüz ölçümü İstanbul’un 6 katı iken, İstanbul’un nüfusu Konya’nın 6 katıdır.) gıda ve konut ihtiyacı çok küçük alanlarda çözüme kavuşturulmuştur.

Bu çözüm haşerelerin daha kompakt ve daha yoğun üremelerini sağlayan bir ortam oluşturmuştur. İstanbul’un bu yoğun nüfusu etrafındaki illerin özellikle gıda ve çimento sanayisi bakımından gelişimine neden olmuştur. Bu gelişme beraberinde çevre illere trafik, gürültü, haşere vs. İstanbul’a özgü sorunları da taşımıştır.

Bizi Diğer İlaçlama Firmalarından Ayıran En Önemli 3 Özellik

  1. Daima verilen randevulara zamanında gidilir ve en dikkatli şekilde sorunun kaynağına ulaşarak problemi kökünden çözmeye yönelik çalışmalar yapılır.
  2. Alanında uzman, güler yüzlü, diksiyonu düzgün, müşteri ilişkileri gelişmiş ve saygılı personeller tarafından hizmet verilir.
  3. İstanbul’da Haşere İlaçlama alanında kullanılan en kaliteli ithal ilaçlama ürünleri kullanılır. Kullanılan bu kaliteli ilaçlar en son teknoloji ilaçlama makineleri ve yöntemleri ile uygulanır.

Yukarıdaki bu 3 madde bizi diğer ilaçlama firmaları arasından bir kaç adım öne çıkarmaktadır. Bu 3 özelliğimiz ile İstanbullulara uzun yıllardır İlaçlama Hizmeti vermekteyiz. Yeterlilik ve güvenilirlik açısından firmamızın sahip olduğu Belgeler ve Referanslar sayfamızı incelemenizi öneririz.

İstanbul Böcek İlaçlama Firması

Yazıya Puan Verin.
Teşekkür Ederiz.
Sorun, Cevaplayalım.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sorularınız İçin Sohbete Başlayın!

Tel: 0539 207 85 05
Call Now Button