Neden Bizi Seçmelisiniz?

Böcek İlaçlama Firmaları İstanbulİstanbul’da birçok haşere ilaçlama firması olduğu halde Neden Bizi Seçmelisiniz? İlaçlama Firmaları arasında çeşitlilik gösteren; İlaçlama fiyatları, uygulama yöntemleri  ve kullanılan ilaç markası aslında ilaçlamanın temellerini oluşturan unsurlardır. Bizi İstanbul Haşere İlaçlama piyasasında yukarılara taşıyan ve talebi arttıran bu 3 kriterdir. Geçen 7 Yıllık tecrübemiz ve bu önemli 3 kriter temelinde % 100 Garantili Çözümler için Bizimle çalışmalısınız.

Bize bu numaradan (0212) 909 38 19 7/24 ulaşabilirsiniz.

İşte Bizim Firmamızı Seçmeniz İçin Geçerli 10 Neden

1) Kullandığımız İlaçlar tamamen ithal ürünlerdir. Bayer ve BASF gibi dünyada ilaç devi haline gelmiş firmaların ilaçlarını kullanmaktayız.

2) Kullandığımız İthal ilaçlar satıldıkları ilaç bayilerine girmeden direkt olarak distribütör aracılığı ile alınır. Çok erken ve toplu halde gerçekleştirilen bu alım, uygulamalarda kullandığımız ilaçlama maliyetini %30 oranında düşürmektedir. Bu durum aynı zamanda Bizim Haşere İlaçlama Fiyatlarımızın en uygun seviyelere gelmesinde önemli rol oynamaktadır.

3) Modern ülkelerde yıllar önce kullanılması bırakılmış verimsiz ilaçlama pompaları ( Elle Basınç Oluşturularak ) maalesef İstanbul Böcek İlaçlama piyasasında çoğu firma tarafından hala kullanılmaktadır. Bizim uygulamalarda kullandığımız pompalar; her haşere türüne göre püskürtme başlığına sahip ve tamamen akü yardımı ile çalışan uygulama cihazlarıdır.

4) Firmamız tarafından çeşitli eğitimlerden geçirilmiş alanında uzman personelimiz tarafından hizmet verilir.

5) Yaptığımız uygulamalarda % 90 oranında ilaçlama uygulama başarısı sağlanmıştır. İlaçlama uygulaması başarısız olan müşterilerimize; farklı ilaç ve uygulama yöntemleri ile ikinci bir uygulama yapılır. Yapılan bu ikinci uygulama için herhangi bir ücret alınmamaktadır.

6) Şikayet sonucunda yapılması gerek görülen ikinci hatta üçüncü ( geçen 7 yılda sadece “4” defa yapılmamıştır ) İlaçlama sonunda problemi çözülmeyen müşterimize ödedi ücretin tamamı iade edilir. ( geçen 7 yılda sadece “2” defa geri ödeme yapılmıştır.)

7) Haşere İlaçlama Hizmeti verilecek her müşterimize belirtilen gün ve saatte gidilir. İlaçlama yapılacak alana gidilmeden yarım saat önce müşteri, verilmiş olan irtibat numarasından aranır ve bilgilendirilir. İstanbul genelinde geniş servis ağımız ile ilaçlama hizmeti verdiğimiz alanları inceleyebilirsiniz.

8) İlaçlanacak alanda haşere tespiti yapılır. Buna göre kullanılacak en etkili ilaç ve uygulama cihazı seçilir.

9) Belirlenen haşerenin yaşam alanı tespit edilerek yoğun ve uzun süre kalıcı etkiye sahip ilaç uygulanır.

10) Müşterimiz İlaçlamadan sonra yapılacak işlemlerin en ince detaylarına kadar bilgilendirilir ve uygulamada yapılan işlemleri anlatan Ek 1 belgesi verilir.

Haşere İlaçlama Firması Seçmekte Hala Kararsız mısınız?

Kararınızı verdiyseniz ve bizi seçecekseniz 7/24 İlaçlama Hizmeti almak için bize ulaşabilirsiniz. Eğer hala tam olarak ikna olmadıysanız, bizim hakkımızda daha fazla bilgi sahibi olmak için Referanslarımızı ve Uygunluk Belgelerimizi İnceleyebilirsiniz.

İstanbul Böcek İlaçlama Firması

Yazıya Puan Verin.
Teşekkür Ederiz.
Sorun, Cevaplayalım.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sorularınız İçin Sohbete Başlayın!

Tel: 0539 207 85 05
Call Now Button