Fare İlaçlama İstanbul

İstanbul’da yaşıyor ve Farelerden kurtulmak mı istiyorsunuz? Farelerden Kurtulurken sağlığınızdan olmak istemiyorsanız doğru yerdesiniz. Firmamız İstanbul genelinde 5 yılı aşkın süredir kaliteli fare ilaçlama hizmetini siz değerli müşteriler ile buluşturmaktadır.

Firmamızın ürettiği çözümler ile yaklaşık % 98 oranında başarı sağlamıştır. Mücadele yöntemlerimiz Uluslararası standartlara uygun, kesin çözüm veren ve halk sağlığına zarar vermeyen yöntemlerdir. Fare ile mücadele uzun zaman gerektiren bir uygulama ile yapılır.

İlk uygulamada popülasyonun yaşadığı ortama bırakılan fare yemleri yaklaşık 15 gün sonra kontrol edilir biten yemler yenilenir ve yenmemiş olan yemlerin yerleri değiştirilir. Firmamızın farelere karşı başarı ile uyguladığı yöntemler hakkında detaylı bilgi almak için İLETİŞİM sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Farelerin biyolojik özellikleri ve davranış biçimleri ile ilgili daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Fare İlaçlaması Konusunda İstanbul’daki Sıkıntılı Bölgeler

İstanbul’da İlaçlama hizmeti verdiğimiz müşterilerimizin çoğunluğunu kurumsal firmalar oluşturur. Genellikle gıda fabrikaları, kağıt fabrikaları ve plastik fabrikaları tarafından periyodik olarak fare ile mücadele de firmamızdan profesyonel Haşere ilaçlama yardımı alınmaktadır.
Fare İlaçlama İstanbulİstanbul fare ilaçlama servisimiz genellikle Avrupa Yakasındaki ilçelerde daha sık uygulama yapmaktadır.

Bu ilçelerin başında; Fatih, Beylikdüzü, Esenyurt, Başakşehir, Avcılar ve Küçükçekmece gelmektedir. Son yıllarda bu bölgelerdeki nüfus artışı ve toplu konut projeleri ile eskiden bataklık halinde bulunan yerler doldurularak nüfusun yoğun olarak yaşadığı yapılar inşa edilmiştir. Bu durum beraberinde bir çok haşere problemini de getirmiştir.

İstanbul Anadolu Yakasında ile genellikle; Kadıköy, Üsküdar, Kartal, Ataşehir ve Ümraniye ilçelerinde fare ilaçlama hizmeti verilmektedir. Anadolu yakasının batısında daha çok evlerde ve bahçelerde fareler görülürken, yakanın doğusunda ( Sancaktepe – Pendik – Tuzla ) yoğunlukla fabrikalarda bulunan fareler için ilaçlama hizmeti verilmektedir.

Fare İlaçlamasında En Etkili Uygulama Yöntemleri

Fare İlaçlama İstasyonlarıFare İlaçlama konusunda bir çok haşere ilaçlama firması sıvı ilaçlama ile çözüm yollarını tercih ederek büyük yanılgılara düşmektedirler. Oysa bizim sektörde edindiğimiz tecrübeler ve yaptığımız uygulamalardan aldığımız sonuçlar, fareler için uygulanan sıvı ilaçlama yöntemlerinin pek çözüm üretemediği yönündedir.

Anlık etki gösteren kokulu veya kokusuz sıvı ilaçlama yöntemleri yerine, fare nüfusunun çok olduğu yerlere Fare İstasyonları kurulması ve bu istasyonların fare zehirleri ile doldurulması şeklinde yapılması en etkili mücadele yöntemidir. Sizde bu etkili mücadele yöntemlerimiz sayesinde haşerelerden kurtulmak için İLETİŞİM sayfamızdaki numaradan bize ulaşabilirsiniz.

Kemirgen Biyolojisi ve mücadelesi konularında yeteri kadar bilgi ve tecrübeye sahip olmayan İstanbul Fare İlaçlama firmaları, yaptıkları uygulamalar ile kalıcı çözümler oluşturamadıkları için müşterilerine karşı mahcup olmakta ve aynı zamanda müşterilerinin sağlığını da ciddi anlamda tehlikeye atmaktadırlar. Tabi birde bu işin müşteri açısından karşılanması gereken ve çözüm üretmeyen uygulamalara verilen ilaçlama ücretleri kısmı vardır.

Böyle başarısız uygulamalara para ödememek ve sağlığınızı tehlikeye atmamak için kaliteli ilaçlama firmalarını tercih etmelisiniz. Haşere İlaçlama alanındaki etkinliğimizi ve yeterliliğimizi daha yakından öğrenmek için “Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?” başlıklı tanıtım yazımızı okuyabilirsiniz.

İstanbul Böcek İlaçlama Firması

Yazıya Puan Verin.
Teşekkür Ederiz.
Sorun, Cevaplayalım.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sorularınız İçin Sohbete Başlayın!

Tel: 0539 207 85 05
Call Now Button