Böcek İlaçlama Fiyatları

Yıllardır hizmet verdiğimiz İstanbul’da yüklendiğimiz en önemli misyonumuz, Kaliteli İlaçlama uygulamalarını en uygun ilaçlama fiyatları ile müşterilerimize sunmaktır. Hizmet vermeye başladığımız günden bu güne geçen 7 yıllık sürede uygulamalarımızda bazı yerli ilaçlarda kullanılmış, ancak şikayetlerin artması nedeniyle son 4 yılda tamamen ithal ürünlerin kullanımına ( Bayer – BASF ) geçilmiştir. İstanbul’un hem Avrupa hem de Anadolu yakalarında geniş servis ağımız bulunmaktadır. Bize bu numaradan (0212) 909 38 19 7/24 ulaşabilirsiniz.

Haşere İlaçlama Fiyatlarımız

İstanbul Böcek İlaçlama Fiyatları

2023 Yılı İstanbul Böcek İlaçlama Fiyatları

İstanbul’da hizmet verdiğimiz 39 ilçedeki ortalama ilaçlama fiyatlarımız aşağıdaki gibidir:

  +500 m2 üzerindeki alanlar ve her ay düzenli olarak “Periyodik İlaçlama” hizmeti alacak olan müşterilerimize Büyük İndirimler Yapılmaktadır.

**   1 ile 100 m2 arasındaki alanlarda yaptığımız 100 ilaçlamadan sıfır “0” şikayet alınmıştır. ( %100 Başarı)

***   +500 m2 üzerindeki alanlarda yaptığımız 100 ilaçlama uygulamasından on adet “10” şikayet alınmıştır. ( %90 Başarı) Şikayetler değerlendirildikten sonra Haşere Aktivitesinin devam ettiği bölgelere tekrar ve Ücret Talep Etmeden ilaçlama uygulaması yapılmıştır.

Uygun İlaçlama Fiyatları ile Kalite Birlikte Olabilir mi?

İstanbul’da böcek ilaçlama ücretleri, kaliteli hizmet veren firmalar tarafından uygun fiyatlar ile yapılabildiği gibi, kalitesiz ilaç kullanan firmalar da bu konuda çok ucuz İstanbul İlaçlama Fiyatları sunabilmektedirler.

İstanbul’da haşere ilaçlama yaptırmanın ekonomik bedeli, ilaçlama yapılan alanın büyüklüğüne göre farklılık gösterdiği gibi, bu konudaki en belirleyici etken kullanılan ilacın markası ve miktarıdır. Ancak her ilaçlama şirketi, değişik kalite ölçütüne sahip olduğundan, ilaç miktarı tek belirleyici neden olmamaktadır.

Yıllardır aynı ilacın kullanımından dolayı haşerelerin bağışıklık kazandığı etkisi çok düşük ve halk sağlığı açısından toksik etki yaratan ilaç kullanan firmalardan kesinlikle uzak durulmalı ve kaliteli ilaçlamayı en uygun fiyatlara sunan ilaçlama firmalarının varlığı unutulmamalıdır.

Diğer İlaçlama firmaları içinde bizleri öncü yapan unsurlar; garantili ve kaliteli İlaçlama hizmeti sunmamızdır. Firmamızı günün her saati arayabilir ve haşerelerden zahmet çekmeden, ekonomik fiyatlar ile kurtulabilirsiniz.

Sıvı ve jel Böcek ilaçlama yolları ile hem hızlı hem de kolay şekilde birçok haşere ve kemirgen türünden aynı anda kurtulabilirsiniz. İlaçlama firmaları arasından en güvenilir ve uygulama kalitesinden yıllardır ödün vermeyen böcek ilaçlama firmamız, uzman ve deneyimli kadrosuyla size tüm haşere ve böcek türlerinden kurtulmak için çeşitli yollarla hizmetler vermektedir.

Haşere İlaçlama hizmetimizden hemen yararlanmak için bize İLETİŞİM sayfamızda bulunan telefonlar ile 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

İstanbul Böcek İlaçlama Firması

Yazıya Puan Verin.
Teşekkür Ederiz.
Sorun, Cevaplayalım.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sorularınız İçin Sohbete Başlayın!

Tel: 0539 207 85 05
Call Now Button