İstanbul İlaçlama Servisi

İstanbul İlaçlama Servisimiz siz değerli müşterilerimize 39 ilçede sadece bir telefon uzaklıktadır. Türkiye’nin en gelişmiş ve en kalabalık şehri olan İstanbul’da yoğun olarak haşere ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

İlaçlamanın bu denli önem kazanması ve yoğun şekilde talep edilmesi haşerelerin İstanbul’daki yoğunluğundan kaynaklanmaktadır. Bize bu numaradan (0212) 909 38 19 7/24 ulaşabilirsiniz.

İstanbul’da İlaçlama Servisimizin Hizmet Verdiği Yerler

Hizmet vermeye başladığımız ilk yıllarda daha çok Avrupa Yakasında hizmet vermekteydik ancak Anadolu Yakasındaki yoğun inşaat ve nüfusun artmasıyla birlikte Haşere İlaçlama Servisimizin çalışma yoğunluğu İstanbul’daki her yere yayılmıştır. Bu yoğunluğun artması nedeniyle firmamızın Anadolu Yakası Haşere İlaçlama Şubesi 2014 yılında Beykoz’da hizmet vermeye başlamıştır.

Haşere İlaçlama servisi İstanbulİstanbul İlaçlama ServisiFirmamız İstanbul Avrupa Yakası Haşere İlaçlama Servisinin en çok hizmet verdiği ilçeler yoğunluk sırasıyla ; Bakırköy, Şişli, Beşiktaş, Avcılar, Fatih, Beylikdüzü, Kağıthane, Başakşehir ve Eyüp olarak sıralanmıştır. Bu ilçeler arasındaki Fatih – Şişli – Beşiktaş Bölgesi, İstanbul’da Pire İlaçlama konusunda yaptığımız uygulamalarda ilk sırada gelmektedir.

Bunun en büyük nedeni bu bölgelerde eski ve ahşap yapıların oldukça fazla olması olarak görülebilmektedir. Arazi yapısının yeni yeni imara açılması ve yıllardır terk edilmiş durumdaki sulak alanlara büyük inşaatlar yapılmasından dolayı Beylikdüzü – Esenyurt – Başakşehir civarı en çok fare ilaçlama şikayeti aldığımız yerlerin başında gelmektedir. Diğer İlçelerde bütün haşerelerle ortalama olarak eşit derecede mücadele edilmektedir.

İstanbul Anadolu Yakasında hizmet yoğunluğuna göre ilçeleri sıraladığımızda, en başta Kadıköy gelmektedir. Kadıköy her türlü haşere ilaçlama türünde en yoğun şikayet aldığımız ilçedir. Diğer ilçeler Kadıköy’ü şu sıralama ile takip etmektedirler; Üsküdar, Ataşehir, Ümraniye, Beykoz, Kartal, Pendik, Sancaktepe, Çekmeköy ve Tuzla.

Haşere İlaçlama Servisimizin En Çok Uygulama Yaptığı Haşereler

İstanbul Böcek İlaçlama Servisimizin uygulama yaptığı haşere türleri İstanbul’un her iki yakasına göre farklılık göstermektedir. Her iki yakada da haşere türü bakımından yapılan uygulamalarda ilk sırayı Hamamböceklerinin türleri ( Alman Hamamböceği – Amerikan Hamamböceği – Oryantal Hamamböceği vs. ) gelmektedir. Fakat bu sıralamada ikinci, üçüncü, dördüncü ve beşinci sıralar farklılık göstermektedir.

Avrupa Yakası Haşere Yoğunluk Sırası İlk 5

  1. Hamamböceği
  2. Fare
  3. Pire
  4. Akrep
  5. Uçan Haşereler (Sinek – Sivrisinek – Tatarcık)

Anadolu Yakası Haşere Yoğunluk Sırası İlk 5

  1. Hamamböceği
  2. Pire
  3. Fare
  4. Uçan Haşereler (Sinek – Sivrisinek – Tatarcık)
  5. Örümcek

İstanbul genelinde özellikle yaz aylarında yoğun talep edilen kaliteli İstanbul Haşere ilaçlama hizmetlerimizden faydalanmak için İLETİŞİM sayfamızdaki numaralarımızdan 7/24 arayıp size uygun gün ve saat için randevu alabilirsiniz.

İstanbul Böcek İlaçlama Firması

Yazıya Puan Verin.
Teşekkür Ederiz.
Sorun, Cevaplayalım.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sorularınız İçin Sohbete Başlayın!

Tel: 0539 207 85 05
Call Now Button