Pire İlaçlama İstanbul

İstanbul’da Pire İlaçlama, en yoğun yaptığımız 3 uygulamadan ( Hamamböceği İlaçlama – Fare İlaçlama – Pire İlaçlama ) biridir. Haşere İlaçlama Servisimiz tarafından pirelere karşı 7/24 hizmet verilmektedir. Pire, mücadelesi oldukça zor olan bir haşere türüdür.

Mücadeleyi zorlaştıran en önemli etkenler kuşkusuz bu haşerenin çok küçük ve son derece hızlı üreyebilmesidir. Bu nedenle pire konusunda uzman ve bu tür mücadele yöntemlerini defalarca yapmış firmaları tercih etmelisiniz. Bütün bu zorluklara rağmen firmamız bütün haşere türlerine karşı oldukça başarılı uygulamalar gerçekleştirmektedir. Çoğu İlaçlama firması pire için 2. hatta 3. ücretli ilaçlama önermektedir.

Firmamız Sisleme Sistemleriyle en amansız pire istilalarını bile tek uygulama da %100 garantili ve En Uygun Fiyatlar ile çözmektedir. Firmamızın merkezi Avrupa Yakasında olup Anadolu Yakasında 2 adet şubesi bulunmaktadır. Bizi bu numaradan (0212) 909 38 19 hemen arayarak pirelerden kurtulun.  Firmamızın pireler için uygun gördüğü fiyat aralığı yoğunluğa göre değişmekle birlikte buradadır.  Pire İlaçlama İle ilgili daha geniş bilgi almak için tıklayabilirsiniz.

Pire İlaçlamasında Kullanılan Yöntemeler Nelerdir?

Pire İlaçlamasıİstanbul'da Pire İlaçlamaİstanbul’da Pire İlaçlama uygulamalarında  nadir olsa da gerektiğinde ikinci bir ilaçlama uygulaması yapılmaktadır. Bu ikinci ilaçlamanın tek nedeni 21 günlük olan pire yumurtalarının çatlaması ve yeni pirelerin etrafa yayılmasıdır. Bu yeni doğan yavru pireler 17 gün içerisinde tekrar üreme seviyesine gelmektedirler. İlk ilaçlamadan ortalama 15 gün sonra ilk ilaçlama sırasında yumurtada olan bu pireler tekrar üremeden ikinci ilaçlama yapılmalıdır.

Pire yoğunluğunun düşük olması ve pirelerin erken fark edilmesi durumlarında tek bir ilaçlama ile de sorunun tamamen çözüme kavuştuğu görülmüştür. Pire yumurtalarına etki edecek derecede güçlü olan ilaçlar genellikle tarım ilaçlarıdır. Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Türküye Halk Sağlığı Biyosidal Ürün Uygulama Yönetmeliğine göre; insanların toplu veya bireysel olarak konakladıkları yerlerde ve ortak kullanım alanlarının ilaçlamasında Tarım İlaçlarının kullanımı kesinlikle YASAKTIR.

İstanbul’da Fare İlaçlama, Pire İlaçlama, Akrep İlaçlama ve diğer tüm haşerelerin ilaçlamasında firmamız tarafından, Sağlık Bakanlığının uygun gördüğü Biyosidal ürünler KULLANILMAKTADIR. Firmamızın öncülük ettiği alanında sahip olduğu belgeleri ve referansları inceleyebilirsiniz.

İstanbul’da En Çok Hangi Bölgelere Pire İlaçlama Hizmeti Verilir?

Pireler boylarına göre çok uzun sayılabilecek yüksekliklere sıçramalar yapabilmelerine rağmen, yer değiştirmek için genelde bir taşıyıcı ararlar. Bu taşıyıcılar büyük oranda kuşlardan ve evcil hayvanlardan oluşmaktadır. Pireler ahşap, nemli, karanlık ve rutubetli ortamları severler.

İstanbul’da eski ve ahşap yapıların yoğunlukta bulunduğu, Beşiktaş – Fatih – Şişli – Kadıköy – Beyoğlu – Üsküdar gibi ilçelerde yoğun olarak pire ilaçlaması yapılmaktadır. Pirelerin bu bölgelerde çok sayıda olmaları sadece uygun üreme ve yaşam ortamlarının meydana gelmiş olmasından kaynaklanmaz. Bu bölgelerde pire üremesi için uygun şartların yanında hane içinde evcil hayvan bakımının fazla olması ve çatılarda yuva yapan kuşların yoğunluğundan da kaynaklanmaktadır.

Haşere İlaçlama İstanbul Firması olarak; Uzman Personelimiz, garantili uygulamalarımız ve ithal ilaçlama ürünlerimiz ile İstanbul’un her semtine bir telefonla hizmet verilmektedir. Sizde Hemen şimdi arayın ve size en uygun zamanda randevu alarak pirelere karşı mücadeleyi uzmanlarına bırakın.

İstanbul Böcek İlaçlama Firması

Yazıya Puan Verin.
Teşekkür Ederiz.
Sorun, Cevaplayalım.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sorularınız İçin Sohbete Başlayın!

Tel: 0539 207 85 05
Call Now Button