Hizmet Verdiğimiz Alanlar

Haşere İlaçlama Hizmet Alanlarımızİstanbul Haşere İlaçlama Şirketi olarak geçen 7 yılda, bizden hizmet alan müşterilerimizin bizi yakınlarına tavsiye etmeleri en büyük gurur ve övünme kaynağımızdır. Verdiğimiz hizmeti taktir eden ve yakın çevresine bizi öneren yüzlerce müşterimize teşekkürü bir borç biliriz. İstanbul genelinde hizmet veren böcek ilaçlama şirketimiz özenle ve titizlikle birçok sektörde başarılı uygulamalar gerçekleştirerek her yıl sahip olduğu müşterilerine yenilerini katmaktadır. Bize bu numaradan (0212) 909 38 19 7/24 ulaşabilirsiniz.

İstanbul Haşere İlaçlama Servisimizin Hizmet Verdiği Alanlar

Ev İlaçlama Hizmeti: İstanbul genelinde hem Avrupa Yakasında hem Anadolu Yakasında en yoğun ilaçlama yaptığımız alanların başında gelir. Ev İlaçlamasında en yoğun karşılaştığımız haşere türü Hamam böcekleridir. Evlerde genel olarak kokusuz ilaçlama ve jel ilaçlama çeşitleri yapılmıştır.

Ofis İlaçlama Hizmeti: En yoğun ofis ilaçlama bölgelerimiz Beşiktaş – Kadıköy – Ataşehir – Şişli ilçeleridir. Ofislerde yoğun olarak Gümüş Böceği İlaçlama ve Hamam Böceği İlaçlama uygulamaları yapılmıştır.

Fabrika İlaçlama Hizmeti: Gıda, Plastik ve Metal Sanayi fabrikalarında yoğun olarak haşere mücadelesi yapılmıştır. Çıkarttıkları yangınlar ve yaydıkları hastalıklar nedeniyle en yoğun mücadele edilen haşere türü faredir. Fare İlaçlamasından sonra sırasıyla Salyangoz – Sümüklü Böcek İlaçlama, Akrep İlaçlama ve Pire ilaçlama hizmeti verilmiştir.

Hastane İlaçlama Hizmeti: Özellikle Hastane yemekhaneleri, depoları ve personel soyunma odalarında yoğun olarak ilaçlama uygulamaları yapılmıştır. Depolarda farelerle, Yemekhane ve personel odalarında ile hamam böcekleri ile mücadele edilmiştir.

Kafe & Restoran İlaçlama Hizmeti: Her gün yüzlerce müşterinin uğrak yeri haline gelen kafeler ve restoranlar verdikleri gıda hizmeti açısından haşerelere karşı çok daha fazla dikkatli olmalıdırlar. Kafe ve Restoranlar genelde uçan haşerelere karşı ışıklı yapışkanlı tuzaklar kullanılarak uygulama yapılan yerlerdir.

İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Diğer Alanlar

Yukarıda Haşere İlaçlama Servisimizin yaptığı uygulama uygulama alanları bakımından en çok hizmet verdiği ilk 5 sektör verilmiştir. Bu 5 sektör dışında ilaçlama firmamızın hizmet verdiğimi diğer ilaçlama alanları şöyledir:

  • Dershane İlaçlama Hizmeti
  • Fırın İlaçlama Hizmeti
  • Market İlaçlama Hizmeti
  • Villa ve Site İlaçlama Hizmeti
  • Bahçe ve Bodrum İlaçlama Hizmeti
  • Otopark İlaçlama Hizmeti

İstanbul’da verdiğimiz İlaçlama hizmetinden memnun kalmış binlerce bireysel ve kurumsal müşterimiz arasından yer almak için İLETİŞİM sayfamıza tıklayarak orada bulunan firmamıza ait numaralarımızdan birini arayarak bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Eğer hala karar vermediyseniz ” Hakkımızda ” başlıklı sayfamızı inceleyebilirsiniz.

İstanbul Böcek İlaçlama Firması

Yazıya Puan Verin.
Teşekkür Ederiz.
Sorun, Cevaplayalım.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sorularınız İçin Sohbete Başlayın!

Tel: 0539 207 85 05
Call Now Button