Böcek İlaçlama İstanbul

Böceklerden % 100 Garantili hizmetimiz ile kurtulmak istiyorsanız DOĞRU yerdesiniz. İstanbul’da böcek ilaçlama hizmeti alırken, kullanılan ilaçlar ve uygulama yolları ile ilgili hassas davranılması gereklidir.

Bu yüzden ilaçlama firması tercihi yaparken, firmanın İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü tarafından onaylı olması, firmanın kullandığı ilaçlar ve referanslar kesinlikle göz önünde bulundurulmalıdır. Firmamızın referansları,  uygulama yöntemleri ve ilaçlama fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için (0212) 909 38 19 numaralı ofisimizi hemen arayabilirsiniz.

İstanbul Böcek İlaçlama Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Böcek İlaçlama İstanbul Şirketiİstanbul, haşere ve kemirgenlerin en fazla görüldüğü ve büyük sorunlara sebep oldukları şehirlerin başında geldiği gibi, ilaçlama firması sayısının da en fazla olduğu şehirdir. Bu yüzden İstanbul’da ilaçlama hizmeti alınacak firma ile ilgili dikkatli davranmak gerekmektedir.

Çünkü bir hayli firma, İstanbul İl Sağlık Bakanlığından onaylı olmamakla beraber, ucuz ilaçlar kullanmakta ve düzmece uygulamalar ile halk sıhhatini tehdit etmektedir. Dolayısıyla İstanbul haşere hizmeti veren firmalar ile ilgili temkinli davranmalı ve her firmaya güven duyulmamalıdır.

Firmamızın en önemli özelliği sahip olduğu geniş servis ağıdır. İstanbul’un Avrupa Yakası ve Anadolu Yakasında son derece aktif olarak çalışmaktadır. İlaçlama hizmeti alacağınız firmanın mutlaka sahip olması şart olan özellikle şunlardır:

  • İstanbul böcek ilaçlama şirketi; böcek türleri, böcek beslenme şekilleri, çoğalma biçimleri ve yok edilme yolları konularında uzman olan personeller ile çalışmalıdır. Hane, iş yeri ya da bina gibi alanlarda gördüğünüz böceğin doğru teşhis edilmesi, uygulamanın sonucu açısından çok önemlidir.
  • İl Sağlık Bakanlığı onayı, her ilaçlama firmasının sahip olması gereken bir dokümandır. Bu yüzden hizmet alacağınız Haşere kontrol firması, kesinlikle bakanlık onaylı olmalıdır.
  • İlaçlama metotlarının çağdaş teknikler ile uygulanması, böcekleri yok etmede çok daha hızlı çözüm almayı sağlar. Bu yüzden, açık veya kapalı alanlar için hizmet alacağınız İstanbul ilaçlama servisi, profesyonel tekniklere haiz olmalıdır.
  • İstanbul’da hizmet alacağınız firmanın, uygulama yaptıracağınız alana yakın olması fiyatı düşürecektir. Ancak küçük çapta hizmet veren firmalar çoğunlukla ehemmiyetli değildirler. Bu yüzden bir hayli şubesi bulunan ve tecrübeli olan ilaçlama şirketleri tercih edilmelidir.

İstanbul’da Böcek ilaçlama hizmetinin kalitesi kadar, fiyatı de önemli olduğundan, kaliteli ve ekonomik ilaçlama ücretleri sunan firmaları tercih etmek önemlidir.

Bu yüzden ücret araştırması yapmak ihtiyaç duyulan olsa da, çok düşük fiyatlar ile uygulama yapan şirketlere güvenmemek gerektiği unutulmamalıdır.

Firmamız, haşere ilaçlama ve fare ilaçlama sektöründe yıllardır İstanbul İl Halk Sağlığından onaylı hizmet sağlamaktadır. İstanbul şubelerimizle günün her saati tüm böcek türlerine karşı ilaçlama hizmeti sunmaktayız.

İstanbul Haşere ilaçlama firmaları arasında en ekonomik ilaçlama ücretleri ile 6 ay garantili hizmet sunan firmamız, ilaçlama hizmetleri sonrası tüm resmi yeterlilik belgelerini istemeleri halinde müşterilerine sunmaktadır.

7/24 istediğiniz tüm saatlerde ilaçlama hizmeti alabileceğiniz İstanbul haşere ilaçlama, araçlı servisleri ile buluşma taleplerinizi karşılamaktadır.

İstanbul’da En Çok Kullandığımız Haşere İlaçlama Metotları;

  • Sıvı ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Fare yemleme istasyonları

İstanbul haşere ilaçlama şubelerimizde kullanılan böcek ilaçları şirket bünyemizde çalışan Çevre mühendisleri ve Veteriner Hekimler tarafından özel olarak hazırlanmakta ve ilaç uygulamalarını yapan teknik ilaçlama personellerimizin eğitimleri de ziraat mühendislerimiz ve Veteriner Hekimlerimiz tarafından verilmektedir.

Böcek ve fare türlerine karşı uygulamakta olduğumuz ilaçlar insan ve diğer bütün canlılar için risk taşımamakta sadece hedef haşere üzerinde etkili olmaktadır. Firma olarak en temel prensibimiz, kaliteli haşere ilaçlama uygulamalarını en uygun böcek ilaçlama fiyatları ile sunmaktır. İstanbul İlaçlama Fiyatlarımızı bu sayfada inceleyebilirsiniz.

Neden İstanbul’da Böcek İlaçlama Yaptırılmalı?

Şirketimiz, İstanbul’un bütün ilçe ve mahallelerine haşere ilaçlama ve fare ilaçlama personeli ile hizmet vermektedir. Haşere ilaçlama İstanbul olarak, hane, iş yeri, bina, dükkan, otopark, bahçe, tarla, cafe, fırın, restoran, park, daire, oku, sağlık kurumu gibi tüm açık ve kapalı alanların ilaçlamasında hizmet vermekteyiz.

Haşere ve fare türlerinin hayat alanlarımıza yerleşerek bir hayli hastalığa davetiye çıkardığı unutulmamalıdır. Haşere türlerinden insanlara veba, humma, sıtma, dizanteri, cilt hastalıkları, parazitsel hastalıklar ve tifo gibi hastalıklar geçmektedir.

Ülkemizin en kalabalık şehri olan İstanbul’da; fırın, lokanta ve cafe gibi alanlarda böceklere karşı yapılan mücadele büyük ehemmiyet taşımaktadır. Zarar veren canlıların hızlı şekilde çoğalması, yüz binlerce kişinin sıhhati için mesele teşkil edeceğinden, bilhassa gıda alanlarında ve toplu kullanılan alanlarda böcek ilaçlama yaptırmak en önemli koşuldur.

İstanbul haşere ilaçlama hizmetleri ile ilgili, yardım alınacak firma büyük ehemmiyet taşımaktadır. Çünkü haşerelere karşı ferdi veyahut tehlikeli olabilecek mücadele türleri, zehirlenmelere ve kimyevi madde dağılımına yol açabilmektedir.

İstanbul’da yalnızca kapalı alanların haşere ve fare ilaçlama yapılarak zararlıların kontrol altında tutulması dışında her türlü açık alanda bulunan onlarca park, orman, bağ bahçe gibi alanların da haşerelerden uzak tutulması gerekmektedir.

İstanbul şehrinde bulunan bu tarz güzellikler giderek kullanılmamaya başlayacak ve yok olacaktır. Doğaya saygılı, müşterilerinin sağlığını göz önüne alan profesyonel ilaçlama firmamızdan hizmet almak için İLETİŞİM sayfamıza tıklayarak anında ulaşabilirsiniz.

İstanbul Böcek İlaçlama Firması

Kaynak: İstanbul Böcek İlaçlama YouTube

Yazıya Puan Verin.
Teşekkür Ederiz.
Sorun, Cevaplayalım.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sorularınız İçin Sohbete Başlayın!

Tel: 0539 207 85 05
Call Now Button