Fabrika İlaçlama

Böcek veya haşere olarak adlandırılan canlılar hayatımız boyunca bize rahatsızlık verici canlılar olmuştur. Bazıları sağlığımıza zarar verir bazıları maddi açıdan zararlara sebep olurlar. Böcekler evimizin her köşesinde rastlanabilecek canlılar olabilir, aynı zamanda fabrika ve diğer iş yerlerinde maddi zararlara sebebiyet vermektedir.

Fabrika İlaçlama
Fabrika İlaçlama Ürünlerimiz

Mutfak, banyo, salon, bahçe böcek yaşam alanlarından en çok rastlanılanlardır. Evde böcek bulunması halinde böcek ile mücadele başlatılmalıdır. İstanbul Böcek İlaçlama fabrika ilaçlama işlemleriyle de ilgilenmektedir.

Farklı yaşam alanlarındaki böcek çeşitleri süpürge içlerinde çöpün bulunduğu kısımlarda, banyo su giderlerinde, saksı toprağı içlerinde, üstleri kapalı çerez gibi gıda çeşitlerinde, petek borularında, bulaşık makinesinde, fırın arkalarında yer almaktadır. Besin ihtiyaçlarını giderebilmek amacıyla türlerine göre bulundukları yerlerde değişen böcekler, böcek ilaçlama firmaları tarafından yok edilebilmektedir. Böcek ile mücadele İstanbul Böcek İlaçlama gibi kaliteli hizmet sunan firmaların yardımlarıyla daha da kolay hale gelmektedir.

Evinize veya iş yerinize gelecek olan uzman kadro tarafından uygulanacak olan ilaçlama yöntemi böcek türüne ve bulunduğu alana göre farklılık göstermektedir. Bu durum böcek ilaçlama fiyatlarında da farklılıklar oluşturmaktadır. Böcek ilaçlama kokulu ya da kokusuz ilaçlamanın yanı sıra jel ilaçlama gibi farklı yöntemler kullanılarak yapılabilen bir iştir.  Fabrika ilaçlama işi gibi hem kapalı hem de açık alanlarda ilaçlama yapılması gerektiğinde ve farklı türlerde haşereler söz konusu olduğunda birden fazla ilaçlama yönteminden faydalanılabilir.

Fabrika İlaçlama Yöntemleri

Kokusuz ilaçlama adı üzerinde kokusuz olduğu için kişinin evinden ya da iş yerinden çıkmasına gerek kalmamaktadır. Kokulu ilaçlama işlemi ise fabrika ilaçlama yöntemleri arasında sayılabilir.  İlaçlama yapılan alanın kapalı tutulması ile gerçekleşmektedir. Ev ya da fabrikada evcil hayvan ya da insan bulunmamalıdır. Etkisini anlık göstermektedir.

Böcek ilaçlama ciddi ve dikkat gerektiren işler arasında yer almaktadır. Kullanılan ilaçların yanlış kullanılması sonucu canlıların sağlık sorunlarına sebep olabilecek sonuçlar doğurabilmektedir. O nedenle böcek ilaçlama yapan kişilerin eğitimli ve alanlarında uzman kişiler olması gerekmektedir. Doğru ilaçlar doğru şekilde kullanılmalıdır. Bu nedenle kaliteli araçlar, ilaçlar ve eğitimli personel ile çalışan firmamızı seçmenizi öneririz.

Fabrika ilaçlama yöntemleri böcek ile mücadeleye son verecek ve hiçbir konuda ürünler zarar görmeden başarılı sonuçlara ulaşılacaktır. Çünkü böcek ile mücadele oldukça zor olmakla beraber aynı zamanda farklı yöntemler ve ilaçlar kullanılarak yapılabilir. Haşere türlerinin çok fazla sayıda olması, farklı haşere sorunlarından kurtulmak isteyenlerin doğru yöntemlerden yararlanmalarını zorunlu kılmaktadır.

Özellikle ev ve fabrikalar içerisinde yer alan böcekler toplumumuz için büyük sorun halini almaktadır. Hamam böceği, kalorifer böceği, tahtakurusu, kulağakaçan, kırkayak, güve, tespih böceği, çıyan gibi türler ülkemizde sıkça karşılaşılan haşere türleridir. Doğru araçlarla ve yöntemlerle böcek ilaçlaması yapılan fabrika içerisinde tekrar aynı sorunun yaşanması çok düşük ihtimaller arasında yer almaktadır. Yine de önlem almak ve periyodik ilaçlama hizmetlerimizden faydalanmak yerinde olacaktır.

Fabrika Fare İlaçlama

Vücutlarının esnek yapıda olmasından dolayı evlere ulaşabilecek tuvalet delikleri, banyo giderleri, borular ve bunlar gibi akıl almayan birçok yerden fareler rahatlıkla geçebilmektedir. Mutfakta bulunan yiyecekleri tüketerek beslenmelerini sağlayabildikleri için genel olarak o bölgelerde bulunsalar da fabrika gibi alanları da sıklıkla tercih etmektedirler. Bu gibi durumlarla karşılaşılması halinde fabrika fare ilaçlama firmalarından yardım istenmelidir.

Fareler gündüzleri herkesin uyanmış olduğu saatlerde fark edilmemek için yuvalarından çıkmazken gece karanlık olduğu zamanlarda genel olarak ortaya çıkmaktadır. Fareler güçlü dişleriyle kemirdikleri eşyalara, tahta, mermer, duvar gibi şeylere de zarar verirler. Yiyecek ve bazı giyeceklerdeki bu tahripler sonucunda ev içerisinde ya da fabrika da fare olduğu anlaşılabilmektedir. Fabrika fare ilaçlama işlemi için genellikle İstasyon Mum Blok İlaçlama yöntemi Kullanılır. Genellikle açık alanlara hava koşullarından ve olumsuz hava şartlarından etkilenmeyen istasyonların içine farelerin sevdiği yemlerin ve ilaçların bırakılması şeklinde uygulanan bu yöntemin yanı sıra pellet serpme ile ilaçlama yönteminden ve pasta zehir ile ilaçlama yönteminden faydalanmak gerekebilir.

İstanbul Böcek İlaçlama Firması

Not:Fabrika Haşere İlaçlama ile ilgili sorularınızı aşağıda yer alan “Bir Cevap Yazın” kısmında sorabilirsiniz.

Yazıya Puan Verin.
Teşekkür Ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sorun, Cevaplayalım.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sorularınız İçin Sohbete Başlayın!

Tel: 0539 207 85 05
Call Now Button