Ev İlaçlama

Böcek ilaçlama hizmetimiz; garantili, etkili ve çevre dostu çözümlerle yaşam alanlarınızı böceklerden arındırır. Profesyonel ekibimizle hızlı ve güvenli sonuçlar elde edin!

Böcek ilaçlama hizmetini alışveriş merkezleri, fabrikalar vb. büyük alanlar için de gerçekleştiriyoruz ama müşterilerimizin önemli bir bölümünü hane sahipleri oluşturuyor. Bu nedenle ev ilaçlama konusunu detaylı bir şekilde incelemeyi uygun bulduk:

Ev İlaçlama Fiyatları

Sektörde toplumumuz tarafından en çok merak edilen konu ev böcek ilaçlama fiyatları hususudur. Birçok ilaçlama firmasının varlığı fiyatlardaki değişkenliği belirleyen ve tetikleyen temel faktördür.

Firmaların kendi politikaları çerçevesinde oluşturdukları fiyatlar şu noktaya dikkat edilmesini gerektirmektedir: İlaçlama firmaları arasında güvenilir olanlar tercih edilmelidir. Alanında Uzman firmamızı hemen 0850 346 78 46 kurumsal numaramızdan arayarak bütün haşerelerden kurtulabilirsiniz.

İlaçlama gereksiniminin artmasına paralel olarak artan legal ve illegal ilaçlama kuruluşlarının belirlediği ilaçlama fiyatlarına bakılırsa aslında arada çok büyük fark olmadığı görülebilir.

İllegal terimine açıklama getirmek gerekir. Bu firmalar yasal olarak kurulmuştur ama böcek ilaçlama işi için gerekli olan yetkinlik belgelerine sahip değiller.

Belirlenen fiyatların bu şekilde farklılık göstermesinin sebepleri;

 • Yetkisiz firmaların kullandığı malzemelerin kalitesizliği dolayısıyla etkin olmaması nispeten daha düşük fiyatlar verilmesine neden olmaktadır.
 • Böcek ilaçlaması hizmeti, profesyonellik, deneyim, bilgi ve özen gerektiren bir hizmettir. Bu hizmeti doğru adresten temin etmeniz; hem alınan hizmetten daha kaliteli sonuç alınmasını hem harcanan parayı ve sağlığınızı güvence altına almak demektir. Bu hususlara önem vermeyen yetkisiz firmalar piyasada daha düşük fiyatlar vermektedirler. Yanlış adreslerden alınacak hizmet hem maddi hem de sağlık açısından sizlere çok daha pahalıya mal olabilir.
 • Apartmanlarda ya da site yönetimlerinde yapılacak olan toplu uygulamalarda ev başına düşen ilaçlama fiyatı kişi olarak yapılan uygulamalara oranla daha makul fiyatlar olmaktadır. Bu şekilde kampanyalar yapılmasının en büyük sebebi ise aslında haşerelerin bölgelerden tamamen uzaklaştırılması adınadır. Bu şekilde verilen ilaçlama hizmeti ile tek ev için yapılan ilaçlama işinin fiyatlarını karşılaştırmamak gerekir. Her sektörde geçerli olduğu gibi ilaçlama sektöründe de toplu olarak alınan işlerde yani bir anlamda toptan satışlarda daha makul ücretler uygulanacaktır.

Sonuç olarak; ilaçlama hizmetinde ödenen fiyattan çok alınacak hizmetin kalitesine önem verilmesi çok daha doğru olmaktadır. Ki en düşük fiyatları veren firma ile en yüksek fiyatı teklif eden firma arasındaki fark (100 m2 alan için) 15-20 TL’yi geçmeyecektir. Çok az bir farklılık olsa bile sağlığınızı ve yapılan işin olumlu sonuçlar vermesi seçeneğini çöpe atmayın. Kaliteli hizmet veren ve referanslarıyla bunu kanıtlayan bizim gibi bir firmayla çalışın.

Evde Fare İlaçlama

Özellikle yetkisiz ilaçlama yapan kişi ve kuruluşların son dönemlerde çoğalması, haşere ve fare problemi yaşayan insanların ilaçlama sektörüne olan güveni azalmıştır. Bu güvensizliğin giderilmesi ve kaliteli bir hizmet sektörünün oluşması adına İstanbul Böcek İlaçlama bünyesinde evde fare ilaçlama hizmetleri sunulmaktadır.

Belirlenen ekonomik böcek ilaçlama fiyatları ve uygulamalar ile müşteriler kayıp değil gerçek çözümler ile karşılaşmaktadır. Fare ilaçlama alanın büyüklüğüne bağlı olsa da genel olarak şu 3 yöntem uygulanmaktadır:

 1. İstasyon Mum Blok İlaçlama: Hava şartlarından ve diğer olumsuz koşullarından etkilenmesi engellenen kapalı istasyonlara farelerin sevdiği tahıllar içeren yemlerin bırakılması şeklinde uygulanır. Koku, leke ve renk bırakmaz.
 2. Pellet Serpme ile İlaçlama: Fareler için lezzetli ve çekici yemlerin granül hale getirilmesi ve kapalı alanlara serpilmesi olarak anlatılabilir. Nem ve yağış almayan kuru ortamlarda çok etkili bir yöntemdir.
 3. Pasta Zehir ile İlaçlama: Yemler kek kıvamında küçük paketler şeklinde açık veya kapalı alanlara dağıtılır. Yağışa ve neme dayanıklı olan yem paketleri, mum blok istasyonlarının konulamadığı dar ve küçük alanlarda da kullanılabilir. Kokuya neden olmaz.

İlaçlama olarak fiyatların belirlenmesi belirli kriterlere dayanmaktadır. Bu şekilde yapılan uygulamaların tam karşılığı alınır ve bu doğrultuda hizmetler sunulmaktadır.

İlaçlama fiyatları belirlenen temel kriterler mekânın büyüklüğü, mekanın özellikleri, mekanda bulunan haşerenin türü, haşerenin yoğunluğu ve uygulanacak ilacın türü dikkate alınarak belirlenen böcek ilaçlama fiyatları müşteri memnuniyetinin sağlanması ve haşere probleminin ortadan kalkması açısından son derece önem taşımaktadır. Hem maliyetlerin belirlenmesi hem de kesin sonuç için ilaçlama fiyatları bu doğrultuda belirlenmektedir.

Böcek ilaçlama fiyatları ve diğer uygulamalar için iletişim ve talep forumları kullanılabilmektedir. Yılın belirli dönemlerinden uygulamaya konulan çok cazip kampanyaların yanı sıra sürekli olarak var olan kampanyalardan da yararlanılabilmektedir. Mekânın büyüklük oranına göre fiyatların düşmesi, kampanyaların yanı sıra toplu alanlarda indirime gidilmesi sürekli devam eden uygulamalarımızdır.

Evde Pire İlaçlama

Evdeki böcek çeşitleri süpürge içlerinde çöpün bulunduğu bölümlerde banyo su giderlerinde, saksı toprağı içlerinde, üstleri kapalı çerez gibi gıda çeşitlerinde petek borularında, bulaşık makinesi, fırın arkalarında bulunurlar.

Besin ihtiyaçlarını giderebilmek için türlerine göre bulundukları yerlerde değişen böcekler farklı yöntemler kullanılarak mücadele edilen canlılardır.  İstanbul Böcek İlaçlama bünyesinde evde pire ilaçlama olanakları da sunulmaktadır. Böcek ile mücadele bu firmaların yardımlarıyla daha da kolay hale gelecektir. Evde böcek ilaçlama kokulu veya kokusuz ilaçlama ve jel ilaçlama olarak yapılabilir.

Böceklerden kurtulmak için uygulanacak ilaçlama yöntemi çok önemlidir. Fiyatlar ise alanın büyüklüğüne ve kullanılan yönteme/ilaca göre değişebilir ama çok önemli farklar olmayacaktır.

İstanbul Böcek İlaçlama Firması

Not: Ev Haşere İlaçlama ile ilgili sorularınızı aşağıda yer alan “Bir Cevap Yazın” kısmında sorabilirsiniz.

Yazıya Puan Verin.
Teşekkür Ederiz.

2 Responses to “Ev İlaçlama

 • Ev ilaclama isleminde esyalari toparlamamiz gerekiyormu ve ilacin etkisi ne kadar surer kac ay tesekkurler

  • bocekilaclamaistanbul
   3 sene ago

   İlaçlama hakkındaki her türlü sorularınız için 0850 346 78 46 kurumsal numaramızı arayabilirsiniz. Saygılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sorun, Cevaplayalım.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sorularınız İçin Sohbete Başlayın!

Tel: 0539 207 85 05
Call Now Button