Tahtakurusu İlaçlama

Tahtakurusu İlaçlama Hizmeti; alanında uzmanlaşmış personelimiz tarafından İstanbul’un her yerinde verilmektedir. Firmamız tarafından istihdam edilen personelimiz tahtakurusu ve mücadelesi hakkında detaylı bilgiler ile donatılmıştır. Bize bu numaradan (0212) 909 38 19 7/24 ulaşabilirsiniz.

Tahtakurusu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Tahtakurusu İlaçlama İstanbulTahtakuruları, yalnızca memelilerden ve kuşlardan kan emerler. Kan emmek için geceleri konukçularına yanaşırlar. Diğer zamanlarda ışıktan korunmuş yerlerde saklanırlar. Başlangıçta yarasa paraziti olduğu varsayılan bu hayvanların, mağara devrinden sonra insan paraziti olduğu düşünülmektedir. Tahtakuruları ısırmayla herhangi bir hastalık taşıdıkları bildirilmemiş olsa da, cilt tahrişlerine, psikolojik etkilere ve alerjik reaksiyonlara yol açabilirler. Isırıklar şiddetle kaşıntı hissi verdiğinden, aşırı kaşımayla cilt sorunu veya iyileşme sonrası iz kalması sorunları yaşanabilir. Tahtakuruları, havanın sıcak veya kuru olmasından bağımsız her ortamda canlı kalmayı başarabilirler. Çok soğuk havalarda yarı uyku durumuna geçip hiç yemeden 1 yıl yaşayabilirler.

Tahtakurusu İle Mücadelede Kullanılan Yöntemler

Tahtakurusu İlaçlama hizmeti konusunda biz ve diğer ilaçlama firmaları arasındaki en önemli fark ilaçlamada kullanılan yöntemler ve kullanılan İthal ilaçlardır. Tahtakurusu İlaçlamasında şirketimizin kullanmış olduğu başlıca uygulama yöntemleri:

  • Sıvı ve Kokulu İlaçlama Yöntemleri
  • Sıvı ve Kokusuz İlaçlama Yöntemleri
  • Jel İlaçlama Yöntemleri

İstanbul İlaçlama Firmamız, hizmet verdiği geniş servis ağı sayesinde hem Avrupa Yakasında hemde Anadolu Yakasında % 100 Kesin çözümleri müşterilerine sunmaktadır.

Kaynak: Biyolojik ve fiziksel bilgiler için Wikipedia sitesinden faydalanılmıştır.

İstanbul Böcek İlaçlama Firması

Not: Tahtakurusu İlaçlama ile ilgili sorularınızı aşağıda yer alan “Bir Cevap Yazın” kısmında sorabilirsiniz.

Yazıya Puan Verin.
Teşekkür Ederiz.

2 Responses to “Tahtakurusu İlaçlama

  • Özcan Polat
    3 sene ago

    Evim 3+1 Sancaktepe deyim tahta kurusu olduğunda şüpheleniyoruz ilaçlama ücreti nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sorun, Cevaplayalım.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sorularınız İçin Sohbete Başlayın!

Tel: 0539 207 85 05
Call Now Button