Sivrisinek İlaçlama

Sivrisinek İlaçlama Hizmeti;  İstanbul’un her yerinde kaliteli uygulamalar yapan şirketimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Firmamız tarafından istihdam edilen personelimiz Sivrisinek ve mücadelesi hakkında detaylı bilgiler ile donatılmıştır. Bize bu numaradan (0212) 909 38 19 7/24 ulaşabilirsiniz.

Sivrisinek Mücadelesinde Bilinmesi Gerekenler

Sivrisinek İlaçlama İstanbulSivrisinek, çift kanatlılar (Diptera) takımının kan emici zararlı böceklerin ortak adı. Kan emmek için yaklaşırken vızıltılı sesleriyle kolayca tanınan, ince uzun bacaklı narin böceklerdir. Yumurtadan çıkan sivrisinek yavrularının, büyüme evrelerini tamamlayabilmeleri için küçük bir su birikintisine ihtiyaç duyar. Bu, çamurlu bir yağmur suyu, bataklık, çeltik, havuz suyu ya da teneke kapta birikmiş bir su olabilir. Ancak durgun sular sivrisineklerin tercih sebebidir. Çünkü bu sular, içerdikleri fotosentez yapabilen bitki öbekleri sayesinde, oksijence zengindirler. Sivrisinek yumurtaları su bulunan her ortamda gelişebilirler. Sivrisinek türlerinin hepsi kan emmez; tamamen bitkisel beslenenler de vardır. Sivrisinekler kan taşıdıkları için hastalık bulaştırma riskleri vardır. Örneğin sarı humma, fil hastalığı ya da sıtma gibi parazit hastalıklarını taşıyabilirler. AIDS’e sebep olan HIV ise bu canlılarda gelişme ortamı bulamaz. Virüsler sivrisinekler tarafından taşınmaz.

Sivrisinek İlaçlama Yöntemleri

Sivrisinek İlaçlama konusunda hizmet veren 1 numaralı İstanbul Böcek İlaçlama firmayız. Uçan Haşerelere karşı alınacak fiziksel önlemlerden sonra kapalı alan içerisinde kalan sivrisinekler ile İthal ilaçlar kullanılarak mücadele edilir. Sivrisinek İlaçlamasında firmamızın kullanmış olduğu başlıca uygulama yöntemleri:

  • Sıvı ve Kokulu İlaçlama Yöntemleri
  • Sıvı ve Kokusuz İlaçlama Yöntemleri
  • EFK Tuzakları ( Işıklı Yapışkan Tuzaklar )

İstanbul İlaçlama Firmamız, sahip olduğu geniş servis ağı ile hem Avrupa Yakasında hemde Anadolu Yakasındaistediğiniz gün ve saatte sizi tüm haşerelere karşı korumaktadır.

Kaynak: Biyolojik ve fiziksel bilgiler için Wikipedia sitesinden faydalanılmıştır.

İstanbul Böcek İlaçlama Firması

Not: Sivrisinek İlaçlama ile ilgili sorularınızı aşağıda yer alan “Bir Cevap Yazın” kısmında sorabilirsiniz.

Yazıya Puan Verin.
Teşekkür Ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sorun, Cevaplayalım.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sorularınız İçin Sohbete Başlayın!

Tel: 0539 207 85 05
Call Now Button