Sinek İlaçlama

Sinek İlaçlama Hizmeti; İstanbul’un 39 İlçesinde bütün müşterilerimize sadece bir telefon uzaklığındadır. Firmamız tarafından istihdam edilen personelimiz Sinek ve mücadelesi hakkında ayrıntılı bilgiler ile donatılmıştır. Bize bu numaradan (0212) 909 38 19 7/24 ulaşabilirsiniz.

Sineklerin İlginç Özellikleri

Sinek İlaçlama İstanbulSinek, iki kanatlılar ya da çift kanatlılar (Diptera) denen böcek takımından eklembacaklıların ortak adıdır. Vücutları çok fazla kitin içermediği için yumuşaktırlar. Karasineğin duyu organlarının en hayret verici ve göz kamaştırıcı olanı, karmaşık bir yapıya sahip olan gözleridir. Birçoğunda gözler büyüyerek başın büyük bir kısmını kaplamıştır. Karasineğin başında ortalama 400 bin gözcükten meydana gelen mükemmel bir görme sistemi vardır. Her gözcük bir gözün bütün özelliklerine sahiptir. Hatta bu özelliği sayesinde arkasını da görebilir. Küçük olduklarından ve 2 mm yakınındaki bir cismi net olarak görebildiğinden, ayrı bir merceğe ihtiyaç yoktur. Bu gözlerin bir üstünlüğü de görme hızından gelir. İnsan gözü saniyede 20 ile 50 açık – koyu renk değişimini fark edebilirken, karasinekte bu, saniyede yaklaşık 200 defaya çıkar.

Sinek İlaçlama da Kullanılan Yöntemler

Sinek ve diğer bütün uçan haşerelere karşı öncelikle yapılması gerekenler fiziksel önlemleri almaktır. Dışarıdan girebilecek uçan haşereler engellendikten sonra İstanbul’daki en kaliteli ilaçlama hizmetini en uygun haşere ilaçlama fiyatları ile alabilirsiniz. Sinek İlaçlamasında servisimizin kullanmış olduğu başlıca uygulama yöntemleri:

  • Sıvı ve Kokulu İlaçlama Yöntemleri
  • Sıvı ve Kokusuz İlaçlama Yöntemleri
  • EFK Tuzakları ( Işıklı Yapışkan Tuzaklar )

İstanbul İlaçlama Şirketimiz, sahip olduğu geniş servis ağı ile hem Avrupa Yakasında hemde Anadolu Yakasında tüm haşere türlerine karşı etkili mücadele etmektedir.

Kaynak: Biyolojik ve fiziksel bilgiler için Wikipedia sitesinden faydalanılmıştır.

İstanbul Böcek İlaçlama Firması

Not: Sinek İlaçlama ile ilgili sorularınızı aşağıda yer alan “Bir Cevap Yazın” kısmında sorabilirsiniz.

Yazıya Puan Verin.
Teşekkür Ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sorun, Cevaplayalım.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sorularınız İçin Sohbete Başlayın!

Tel: 0539 207 85 05
Call Now Button