Örümcek İlaçlama

Örümcek İlaçlama Hizmeti; İstanbul’un 39 İlçesinde kaliteli uygulamalar yapan şirketimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Firmamız tarafından istihdam edilen personelimiz Örümcek ve mücadelesi hakkında ayrıntılı bilgiler ile donatılmıştır. Bize bu numaradan (0212) 909 38 19 7/24 ulaşabilirsiniz.

Örümceklerin Genel Özellikleri

indir (3)Örümcekler, Hemen hemen dünyanın her tarafında yaşarlar. Örümceklerin boyları, birkaç cm’den 35 cm’ye kadar değişir. Ağızlarının önünde iki zehir çengeli ve iki his ayağı yer alır. Örümcekler, yırtıcı hayvanlardır. Birbirlerine saldırmaktan çekinmezler. Avları çok çeşitlidir. Çoğu, böceklerle beslendiklerinden faydalı sayılırlar. Örümceklerin hepsi avlarını yakalamak için tuzak ağları kurmaz. Bir kısmı avlarını kovalayarak veya üzerlerine sıçrayarak yakalar. Suda böcek, kurbağa ve balık avlayanlar da vardır. Yakaladığı avını, kıskaçlarına açılan zehir salgısı ile felce uğratır. Sonra ısırarak avının iç organlarına, eritici enzimler ihtiva eden tükürük salgısını akıtır. Kısa bir zaman zarfında, avın iç organları eriyerek sıvı haline gelir. Örümcek, emici midesini bir pompa gibi kullanarak bu sıvıyı emer. Örümceklerin yemek borusu çok dar olduğundan böyle beslenmek zorundadırlar. Ayrıca, ağız parçaları da bir sineği bile parçalayacak güçte değildir.

Örümcek İlaçlama da Başarılı Uygulama Yöntemleri

Örümcek İlaçlama konusunda uzmanlaşmış personelimiz, haşere problemlerinin en yoğun olduğu alanlarda bile % 100’e yakın uygulama başarısı sağlanmıştır. Bu konuda hizmet verdiğimiz alanları incelebilirsiniz. Örümcek İlaçlamasında firmamızın kullanmış olduğu başlıca uygulama yöntemleri:

  • Sıvı ve Kokulu İlaçlama Yöntemleri
  • Sıvı ve Kokusuz İlaçlama Yöntemleri

İstanbul İlaçlama Şirketimiz, alanında uzman personel ve kullanılan kaliteli ithal ilaçlar ile hem Avrupa Yakasında hemde Anadolu Yakasında Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından belirtilen kriterlere uygun bir şekilde hizmet vermektedir.

Kaynak: Biyolojik ve fiziksel bilgiler için Wikipedia sitesinden faydalanılmıştır.

İstanbul Böcek İlaçlama Firması

Not: Örümcek İlaçlama ile ilgili sorularınızı aşağıda yer alan “Bir Cevap Yazın” kısmında sorabilirsiniz.

Yazıya Puan Verin.
Teşekkür Ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sorun, Cevaplayalım.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sorularınız İçin Sohbete Başlayın!

Tel: 0539 207 85 05
Call Now Button