Hamam Böceği İlaçlama

Hamam Böceği İlaçlama İstanbul

Hamam Böceği İlaçlama hizmetinin; geniş servis ağına sahip, profesyonel, alanında uzmanlaşmış ve kaliteli ilaçlama firmaları tarafından yapılması gerekmektedir. Hamam böcekleri, 2.000 metreden daha yüksek yerler ve kutup bölgeleri dışında, dünyanın her yanında bulunurlar. Yaklaşık 300 milyon yıldır dünya üzerinde yaşamaktadır. Bazı türleri hiçbir şey yemeden 1 ay aktif yaşayabilir ve sadece posta pulu arkasındaki zamkla beslenerek hayatta kalabilir. Su altında yarım saate kadar boğulmadan yaşayabildikleri görülmüştür. İnsana kıyasla radyasyona 6 ile 15 kat daha dayanıklıdırlar. Bir hamam böceği, kafası olmadan iki hafta yaşayabilir çünkü beyinleri ayaklarındadır fakat başsız bir hamam böceği açlıktan ölecektir.

Hamam böcekleri, kolera, tifo, verem, basilinin, Entamoeba coli ve Giardia intestinalis kistlerinin yayılmasında mekanik taşıyıcı olarak rol oynar. Bu nedenle mutlak mücadele edilmesi gereken bir haşere türüdür. Söz konusu hamam böceği ise, geniş servis ağına sahip İstanbul İlaçlama Servisimiz ile en çok tercih edilen firma olduğumuzu belirtmek isteriz. Bize bu numaradan (0212) 909 38 19 7/24 ulaşabilirsiniz.

İstanbul’da Hamam Böceği İlaçlaması Nerelerde Yoğun Yapılır?

İstanbul İlaçlama firmamız tarafından geçmiş dönemlerde en yoğun ilaçlama uygulaması yaptığımız haşerelerin başında hamam böcekleri gelmektedir. Başta; Kadıköy, Beşiktaş, Şişli, Esenyurt, Bakırköy ve Ataşehir gibi ilçeler olmak üzere İstanbul’un bütün ilçelerinde en yoğun Hamam böceği ilaçlama hizmeti verilmiştir.

Hamam Böceği İlaçlamada Uygulanan Yöntemler

Hamam Böceği  İlaçlamada firmamız tarafından kaliteli ithal ilaçlar su ile karıştırılarak sıvı uygulama seklinde yapılır. Yaptığımız bu sıvı ilaçlama uygulaması 2 ye ayrılır:

  • Kokulu Sıvı Hamam Böceği İlaçlama
  • Kokusuz Sıvı Hamam Böceği İlaçlama

Kaliteli ve % 100 Garantili İlaçlama hizmetlerimizden yararlanmak için Hemen Arayın! Sağlıklı bir hayat için, yaşadığınız alanlarda bulunan her türlü haşereden anında kurtulun.

Kaynak: Biyolojik ve fiziksel bilgiler için Wikipedia sitesinden faydalanılmıştır.

İstanbul Böcek İlaçlama Firması

Not: Hamam Böceği İlaçlama ile ilgili sorularınızı aşağıda yer alan “Bir Cevap Yazın” kısmında sorabilirsiniz.

Yazıya Puan Verin.
Teşekkür Ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sorun, Cevaplayalım.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sorularınız İçin Sohbete Başlayın!

Tel: 0539 207 85 05
Call Now Button