Fare İlaçlama

Fare İlaçlamaFare İlaçlama uygulamalarının, bu işi yıllardır yapan profesyoneller tarafından yapılması büyük önem taşır. Çünkü; fareler ve insanlar temelde birçok özellik bakımından benzerlikler gösterirler. Fare, kemiriciler (Rodentia) takımının Myomorpha alt takımından, başta ev faresi (Mus musculus) olmak üzere çok sayı da küçük memelinin ortak adıdır. Hem farelerin hemde insanların memeli canlılar sınıfında yer almaları, fare ile mücadelede uygulanan ilaçların  ( rodentisit ) aynı şekilde insanlar üzerinde de etkili olması sonucunu doğurmaktadır. Bu durum uygulamanın daha dikkatli yapılmasını gerektirmektedir. Gerekli tedbirler alınmadan yapılan fare ilaçlama uygulamaları insan sağlığını doğrudan tehdit eder ve fare üzerinde iç kanama, sinirsel felç vb. etkiler yaratan ilaçlar insan üzerinde de aynı etkileri gösterebilmektedir. Bizim için sağlığınız değerlidir, bu nedenle hemen arayın sağlığınızı tehlikeye atmayın. Bize bu numaradan (0212) 909 38 19 7/24 ulaşabilirsiniz.

Fare İlaçlaması İstanbul’da Nerelerde ve Ne Zaman Yapılır?

Fareler özellikle kış aylarında en yoğun şikayet aldığımız haşere türleridir. Şikayet aldığımız başlıca ilçeler; Beylikdüzü, Esenyurt, Başakşehir, Beykoz, Kadıköy, Ümraniye, Kartal ve Tuzla gelmektedir. İstanbul’da Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası olmak üzere tüm ilçelerde fare ilaçlama hizmeti veren firmamız %100 Garantili çözümleri en uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Fare İlaçlaması hakkında daha fazla bilgi almak için “Fare İlaçlama İstanbul” sayfamıza tıklayabilirsiniz.

Mücadele Yöntemlerimiz Nelerdir?

İlaçlama uygulamalarımızda genellikle yemleme yöntemlerini kullanırız. Kullanmış olduğumuz bu uygulama yönteminin hedef haşere türü dışındaki canlıları etkilememesi için istasyon içerisine yem bırakma şeklinde yapılır. Fare ile mücadele yöntemlerimiz içerisinde kokulu ve sıvı ilaçlama yöntemleri kesinlikle bulunmamaktadır.

Kaynak: Biyolojik ve fiziksel bilgiler için Wikipedia sitesinden faydalanılmıştır.

İstanbul Böcek İlaçlama Firması

Not: Fare İlaçlama ile ilgili sorularınızı aşağıda yer alan “Bir Cevap Yazın” kısmında sorabilirsiniz.

Yazıya Puan Verin.
Teşekkür Ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sorun, Cevaplayalım.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sorularınız İçin Sohbete Başlayın!

Tel: 0539 207 85 05
Call Now Button