Akrep İlaçlama

Akrep İlaçlama Hizmeti; İstanbul’da bütün ilçelerde firmamızın en uygun fiyat ve kaliteli ilaçlama standartlarına uygun bir şekilde verilmektedir. Firmamız tarafından istihdam edilen personelimiz Akrep ve mücadelesi hakkında detaylı bilgileye sahiptir. Bize bu numaradan (0212) 909 38 19 7/24 ulaşabilirsiniz.

Akrep Biyolojisi ve Özellikleri

Akrep İlaçlama İstanbulAkrep, Scorpiones takımını oluşturan genellikle sıcak ve nemli bölgelerde yaşayan, vücutları sert kitin bir tabaka ile örtülü, kıvrık ve kalkık kuyruğunda zehir iğnesi bulunan eklembacaklılara verilen isimdir. Türkiye’de 11 cinste toplanan 23 türü bulunur. Dünyanın en uzun akrebi 23 cm boyundadır. Laboratuar da bakılan bazı akrepler 8 yıla kadar yaşasa da, doğada ömürleri bundan daha kısadır. Karlı bölgeler hariç hemen hemen her yerde, ormanlık bölgelerde, çöllerde, taşlık ve kayalık yerlerde yaşarlar. Gebelik süreleri yaklaşık 7 – 12 aydır. Her bir dişi akrep türüne bağlı olarak değişmekle birlikte ortalama 30 ile 100 arasında yavru üretebilir. Varlığı ve zehirlilikleri çok eski çağlardan beri bilinen akrepler hastalık etkenlerini taşımazlar. Ancak çoğu zaman kendilerini korumak amacıyla, insan ve hayvanları sokarak zehirlenme ve ölümlere neden olabilirler.

Akrep İlaçlamasında Yapılan Uygulamalar

Akrep İlaçlama Servisimizin İstanbul’da hizmet verdiği binlerce bireysel ve kurumsal müşterisi mevcuttur. Müşterilerimize Kaliteli uygulama yöntemlerini en uygun ilaçlama fiyatları ile sunmayı bir gereklilik olarak gören bir firmayız. Akrep İlaçlamasında firmamızın kullanmış olduğu başlıca uygulama yöntemleri:

  • Sıvı ve Kokulu İlaçlama Yöntemleri
  • Sıvı ve Kokusuz İlaçlama Yöntemleri
  • Yapışkan Tuzaklar

İstanbul İlaçlama Servisimiz, alanında uzman personel ve kullanılan kaliteli ithal ilaçlar ile hem Avrupa Yakasında hemde Anadolu Yakasında garantili çözümler ile hizmet vermektedir.

Kaynak: Biyolojik ve fiziksel bilgiler için Wikipedia sitesinden faydalanılmıştır.

İstanbul Böcek İlaçlama Firması

Not: Akrep İlaçlama ile ilgili sorularınızı aşağıda yer alan “Bir Cevap Yazın” kısmında sorabilirsiniz.

Yazıya Puan Verin.
Teşekkür Ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sorun, Cevaplayalım.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sorularınız İçin Sohbete Başlayın!

Tel: 0539 207 85 05
Call Now Button