Küçükçekmece Haşere İlaçlama

03Küçükçekmece Böcek İlaçlama İstanbulKüçükçekmece Haşere İlaçlama Servisimizin verdiği hizmetteki en çok dikkat ettiğimiz husus müşterilerimize rahatsızlık veren haşereleri tamamıyla yok etmektir. Uzun yıllardır hiç şikayet alamadan hizmet sunduğumuz ilçemizi tanıtalım. Küçükçekmece ilçesi; İstanbul’un batısında aynı adlı gölün çevresinde kurulmuş bir ilçedir. 1987 yılında, ikisi köy (Kayabaşı ve Şamlar), 25’si mahalle olmak üzere toplam 27 yerleşim yeri Bakırköy ilçesinden ayrılarak kurulmuştur. Bugünkü sınırlarına, 1992’de Avcılar’ın, 2009’da Başakşehir’in ilçe olmasıyla kavuşmuştur. 2009 itibarıyla 21 mahalleden oluşmaktadır. İstanbul haşere ilaçlama şirketimizin bütün haşere türlerinde son 4 yılda yaptığı uygulamalar göz önüne alındığında en çok hizmet verilen 10 ilçe arasında yer bulmuştur. Bize bu numaradan (0212) 909 38 19 7/24 ulaşabilirsiniz.

Küçükçekmece Yakınlarında En Yoğun Mücadele Edilen Haşere Türleri

Küçükçekmece  böcek İlaçlama servisimiz tarafından son 5 yılda en çok ilaçlama hizmeti verdiğimiz 3 haşere türü aşağıdaki gibidir:

  • Küçükçekmece Hamamböceği İlaçlama Uygulaması
  • Küçükçekmece Tahtakurusu İlaçlama Uygulaması
  • Küçükçekmece Akrep İlaçlama Uygulaması

Avrupa Yakası ilçelerine göre çok daha yoğun bir şekilde hizmet verdiğimiz Anadolu Yakasında özellikle “Kene İlaçlaması” konusunda Küçükçekmece İstanbul’da ilk sırada gelmektedir.

Küçükçekmece’de Kullandığımız İlaçlama Yöntemleri

Böcek İlaçlama Servisimiz tarafından yapılan bütün uygulamalar alanında uzman personelimizce belirlenir ve uygulanır. Bu yöntemler  şöyledir:

  • Kokusuz İlaçlama Yöntemi
  • Kokulu İlaçlama Yöntemi
  • Jel İlaçlama Yöntemi İstasyon Kurma Yöntemi

Küçükçekmece İlaçlama Servisimizin İstanbul’da hizmet verdiği binlerce müşterisi mevcuttur. Müşterilerimize Kaliteli uygulama yöntemlerini en uygun ilaçlama fiyatları ile sunmayı bir gereklilik olarak gören bir firmayız. Sağlığını korsan firmalara ilaçlama yaptırarak tehlikeye atmayın.

İstanbul Böcek İlaçlama Firması

Not: Küçükçekmece’de Haşere İlaçlama ile ilgili sorularınızı aşağıda yer alan “Bir Cevap Yazın” kısmında sorabilirsiniz.

Yazıya Puan Verin.
Teşekkür Ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sorun, Cevaplayalım.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sorularınız İçin Sohbete Başlayın!

Tel: 0539 207 85 05
Call Now Button