Güngören Haşere İlaçlama

Güngören Haşere İlaçlama İstanbulGüngören Haşere İlaçlama Servisimiz verdiğimiz hizmetteki en çok dikkat ettiğimiz husus müşterilerimize rahatsızlık veren haşereleri tamamıyla yok etmektir. Uzun yıllardır hiç şikayet alamadan hizmet sunduğumuz ilçemizi tanıtalım. Güngören  ilçesi; İstanbul’un Adalar ve Eminönü’den sonra alan bakımından en küçük üçüncü ilçesidir. 3 Haziran 1992’de ilçe olan Güngören, doğuda Zeytinburnu, Esenler güneyde Bakırköy, batıda Bahçelievler ilçelerine komşudur. 11 mahalleden oluşan ilçeye bağlı kırsal yerleşme yoktur. 2000’de 271,000 olan Güngören nüfusu 2007 yılı itibariyle 318,545’tir. İstanbul haşere ilaçlama şirketimizin bütün haşere türlerinde son 4 yılda yaptığı uygulamalar göz önüne alındığında en çok hizmet verilen 10 ilçe arasında yer bulmuştur. Bize bu numaradan (0212) 909 38 19 7/24 ulaşabilirsiniz.

Güngören  Yakınlarında En Yoğun Mücadele Edilen Haşere Türleri

Güngören  böcek İlaçlama servisimiz tarafından son 5 yılda en çok ilaçlama hizmeti verdiğimiz 3 haşere türü aşağıdaki gibidir:

  • Güngören Fare İlaçlama Uygulaması
  • Güngören Tahtakurusu İlaçlama Uygulaması
  • Güngören Sivrisinek İlaçlama Uygulaması

İstanbul’da faaliyet gerçekleştirdiğimiz böcek ilaçlama sektöründe Güngören’de en çok tercih edilen ilaçlama şirketiyiz. ” Neden Bizi Tercih Etmelisiniz? ” konulu sayfamızı ziyaret ederek bizi farklı yapan yönlerimizi öğrenebilirsiniz.Güngören’de

Haşere Mücadelesinde Kullandığımız Yöntemeler

Güngören Böcek İlaçlama Servisimiz tarafından yapılan bütün uygulamalar alanında uzman personelimizce belirlenir ve uygulanır. Bu yöntemler  şöyledir:

  • Kokusuz İlaçlama Yöntemi
  • Kokulu İlaçlama Yöntemi
  • Jel İlaçlama Yöntemi
  • İstasyon Kurma Yöntemi

İstanbul’da Güngören ilçesi Avrupa Yakasında en az hizmet verdiğimiz ilçedir. Yinede Bütün İstanbul geneli düşünüldüğünde Anadolu Yakasındaki birçok İlçeden daha fazla ilaçlama hizmeti verilmiştir.

İstanbul Böcek İlaçlama Firması

Not: Güngören’de Haşere İlaçlama ile ilgili sorularınızı aşağıda yer alan “Bir Cevap Yazın” kısmında sorabilirsiniz.

Yazıya Puan Verin.
Teşekkür Ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sorun, Cevaplayalım.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sorularınız İçin Sohbete Başlayın!

Tel: 0539 207 85 05
Call Now Button