Esenyurt Haşere İlaçlama

Esenyurt Haşere İlaçlama İstanbulEsenyurt Haşere İlaçlama Servisimiz ilçe genelinde yaptığı uygulamalardaki en önemli ilkesi uygulamanın başarısıdır. Her defasında büyük bir heyecanla % 100 garantili hizmet götürdüğümüz ilçemizi yakından inceleyelim. Esenyurt  ilçesinin; doğusunda Avcılar ilçesi, batısında Büyükçekmece ilçesi, kuzeyinde Başakşehir  ve Arnavutköy ilçesi, güneyinde Beylikdüzü ilçesi ile sınır olup yaklaşık 57 km2 ‘lik bir yüz ölçümüne sahiptir. Arazi az engebeli olup, ilçe hudutlarında orman mevcut değildir. Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi verilerine göre 2011 yılına göre Esenyurt İlçesinin nüfusu 243.234 kişidir. İstanbul’da haşere ilaçlama firmamızın bütün haşere türlerinde son 6 yılda yaptığı uygulamalar göz önüne alındığında en çok hizmet verilen 8 ilçe arasına girmiştir. Bize bu numaradan (0212) 909 38 19 7/24 ulaşabilirsiniz.

Esenyurt Yakınlarında En Yoğun Mücadele Edilen Haşere Türleri

Esenyurt  böcek İlaçlama servisimiz tarafından son 5 yılda en çok ilaçlama hizmeti verdiğimiz 3 haşere türü aşağıdaki gibidir:

 • Esenyurt Akrep İlaçlama Uygulaması
 • Esenyurt Sinek İlaçlama Uygulaması
 • Esenyurt Sivrisinek İlaçlama Uygulaması

İstanbul genelinde yaptığımız ilaçlama uygulamalarında diğer haşere türlerine göre çok daha fazla Akrep İlaçlama hizmeti verdiğimiz ilçe Esenyurttur. Yaptığımız Uygulamalarda hiç şikayet alınmamış ve tamamında müşteri memnuniyeti sağlanmıştır.

Esenyurt’ta İlaçlama Olarak Kullandığımız Uygulama Yöntemleri

Esenyurt Böcek İlaçlama Servisimizin uzman personeli tarafından her haşere türüne karşı farklı uygulama yapılmak koşuluyla bir çok ilaçlama yöntemi kullanılır:

 • Farelerle Mücadelede İstasyon ve Yemleme Yöntemleri
 • Kokulu İlaç Uygulama Yöntemleri
 • Kokusuz İlaç Uygulama Yöntemleri
 • Jel İlaç Uygulama Yöntemleri

İstanbul Esenyurt’ta yaptığımız yüzlerce uygulamadan sonra geçen 4 sene boyunca % 96 oranında bir uygulama başarısı elde edilmiştir. Firmamızı daha yakından tanımak için ” Hakkımızda ” başlıklı sayfamızı inceleyebilirsiniz.

İstanbul Böcek İlaçlama Firması

Not: Esenyurt’ta Haşere İlaçlama ile ilgili sorularınızı aşağıda yer alan “Bir Cevap Yazın” kısmında sorabilirsiniz.

Yazıya Puan Verin.
Teşekkür Ederiz.

2 Responses to “Esenyurt Haşere İlaçlama

 • Şahaser ballı
  12 ay ago

  ev ilaçlama için süper bir yer herkese tavsiye ederiz.

  • bocekilaclamaistanbul
   12 ay ago

   Tavsiyeniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sorun, Cevaplayalım.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sorularınız İçin Sohbete Başlayın!

Tel: 0539 207 85 05
Call Now Button