Beyoğlu Haşere İlaçlama

Beyoğlu Haşere İlaçlama İstanbulBeyoğlu Haşere İlaçlama Servisimiz gerçekleştirilen hizmetlerde ki önceliğimiz insan sağlığını korumaktır. Hizmet bedeli olarak aldığımız her kuruşu müşterilerime % 100 uygulama başarısı olarak geri ödediğimiz bu ilçemizi yakından inceleyelim. Beyoğlu ilçesi; 20 Nisan 1924’te kuruldu. Cumhuriyetin ilk yıllarında Beşiktaş, Şişli, Kemerburgaz’ı da kapsayan Beyoğlu, 1930’da Beşiktaş’ın ayrılması, 1936’da Kemerburgaz’ın Eyüp’e bağlanması, 1954’de Şişli ilçesinin kurulmasıyla bugünkü haline zemin oluşturuldu. 1984’e kadar İstanbul Belediyesi’ne bağlı şube olarak şube müdürlerince yönetilen Beyoğlu, 1984’de Büyükşehir ve İlçe Belediyeleri için çıkartılan “Yerel Yönetimler Kanunu” çerçevesinde yeniden yapılanarak 45 mahalleyi kapsayan “Beyoğlu Belediyesi” mevcut statüsünü almıştır. Haşere ilaçlama İstanbul servisimizin bütün haşere türlerinde son 3 yılda yaptığı uygulamalar göz önüne alındığında en çok hizmet verilen 5 ilçe arasında yer almıştır. Bize bu numaradan (0212) 909 38 19 7/24 ulaşabilirsiniz.

Beyoğlu Yakınlarında En Yoğun Mücadele Edilen Haşere Türleri

Beyoğlu böcek İlaçlama servisimiz tarafından son 5 yılda en çok ilaçlama hizmeti verdiğimiz 3 haşere türü aşağıdaki gibidir:

  • Beyoğlu Örümcek İlaçlama Uygulaması
  • Beyoğlu Fare İlaçlama Uygulaması
  • Beyoğlu Tahtakurusu İlaçlama Uygulaması

İstanbul’daki ilaçlama hizmetinde Beyoğlu önemli bir alandır. Bu bölgede yoğun bir şekilde fare ve pire İlaçlama hizmetleri verilmiştir. Özellikle sokak hayvanlarının barınak olarak kullandığı apartmanlarda yoğun bir şekilde pire ilaçlaması yapılmıştır.

Beyoğlu İlçesinde Haşere Mücadelesinde Kullandığımız Yöntemeler

Beyoğlu Böcek İlaçlama Servisimizce verilen bütün hizmetlerde kullanılan ilaç uygulama yöntemleri profesyonel ekibimiz tarafından belirlenir. Bu yöntemler şu şekildedir:

  • Jel İlaçlama Yöntemleri
  • Sıvı Kokusuz İlaçlama Yöntemleri
  • Sıvı Kokulu İlaçlama Yöntemleri
  • Fare ile Mücadelede Kullanılan İstasyonlu İlaçlama Yöntemleri

İstanbul’da İlaçlama Sektörüne girdiğimiz ilk günden bu güne kadar en temel ilkemiz müşterilerimizin sağlıklarını tehlikeye atmadan yüksek oranda uygulama başarısı sağlamaktır.

İstanbul Böcek İlaçlama Firması

Not: Beyoğlu da Haşere İlaçlama ile ilgili sorularınızı aşağıda yer alan “Bir Cevap Yazın” kısmında sorabilirsiniz.

Yazıya Puan Verin.
Teşekkür Ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sorun, Cevaplayalım.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sorularınız İçin Sohbete Başlayın!

Tel: 0539 207 85 05
Call Now Button