Beşiktaş Haşere İlaçlama

Beşiktaş Belediyesi Haşere İlaçlamaBeşiktaş Haşere İlaçlama Servisimiz haftanın her günü ve günün her saati türlü haşere ile mücadele hizmeti vermektedir. Beşiktaş ilçesi İstanbul’un Avrupa Yakasında yer alır. Kuzeyinde Sarıyer, batısında Şişli, güney batısında Beyoğlu İlçeleri ve doğusunda ise İstanbul Boğazı vardır. Çevrenin büyük yükseltileri yoktur. Fakat sahil kordonunda kurulan mahallelere nispetle Levent, Etiler, Yıldız gibi mahalleler denizden bir hayli yüksektir. Yüz ölçümü 1.520 hektardır. Sahil uzunluğu 8375 metre olup, boğaz bu bölgede fazla girintili çıkıntılı değildir. Bize bu numaradan (0212) 909 38 19 7/24 ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş Civarında En Yoğun Mücadele Edilen Haşere Türleri

İstanbul İlaçlama Servisimize bağlı bulunan, Beşiktaş ilaçlama personelimiz tarafından en çok uygulama yapılan ilk 3  haşere türü şöyledir:

  1. Beşiktaş Pire İlaçlama Uygulaması
  2. Beşiktaş Hamam Böceği İlaçlama Uygulaması
  3. Beşiktaş Fare İlaçlama Uygulaması

İlk sırada yer alan pire ilaçlama hizmetlerinin büyük bir kısmı evcil hayvan kaynaklıdır ve mücadelesi oldukça zordur. İstanbul genelinde Anadolu Yakasında bulunan Kadıköy’den sonra en yoğun Pire İlaçlama Hizmeti verdiğimiz ilçe Beşiktaştır. Yukarıdaki 3 haşere türünden sonra ise; güve, tatarcık, sinek ve kene ilaçlama hizmetleri gelmektedir.

Beşiktaş’ta Kullandığımız İlaçlama Yöntemleri

İlaçlama yöntemlerimiz haşerenin türüne ve yoğunluğuna göre büyük oranda değişiklik gösterir. Her haşere türüne karşı aynı uygulamanın yapılmaması başarının en önemli etkenidir. Beşiktaş Böcek İlaçlama Servisimiz tarafından yapılan ilaçlama uygulamaları şunlardır:

  • Jel İlaçlama Uygulamaları
  • Kokusuz Sıvı İlaçlama Uygulamaları
  • Kokulu Sıvı İlaçlama Uygulamaları
  • Kemirgenler için Yemleme ve İstasyon Kurma Yöntemleri

İstanbul genelinde 7/24 haşere ilaçlama hizmeti veren firmamız kaliteli ilaçlamayı en uygun fiyatlar ile sunmayı ilke edinmiştir. Yaptığımız uygulamalarda % 95-100 oranında bir başarı elde edilmiştir. İlaçlama ciddi iştir ve profesyonellerce yapılmalıdır. Garantili İlaçlama hizmeti için hemen arayın Haşerelerden kurtulun!

İstanbul Böcek İlaçlama Firması

Not: Beşiktaş Haşere İlaçlama ile ilgili sorularınızı aşağıda yer alan “Bir Cevap Yazın” kısmında sorabilirsiniz.

Yazıya Puan Verin.
Teşekkür Ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sorun, Cevaplayalım.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sorularınız İçin Sohbete Başlayın!

Tel: 0539 207 85 05
Call Now Button