Avcılar Haşere İlaçlama

Avcılar Haşere İlaçlama İstanbulAvcılar Haşere İlaçlama Servisimiz ilçe genelinde yaptığı uygulamalardaki en önemli ilkesi uygulamanın başarısıdır. Her defasında büyük bir heyecanla % 100 garantili hizmet götürdüğümüz ilçemizi yakından inceleyelim. Avcılar  ilçesi; doğusunda; Küçükçekmece gölü ve Küçükçekmece İlçesi, batısında Esenyurt ve Beylikdüzü İlçeleri , kuzeyinde Başakşehir İlçesi,  Güneyinde ise Marmara Denizi ile çevrelenmiş ve yaklaşık 4.185 hektar yani 42 milyon m2’lik bir yüzölçümüne sahiptir.İlçemiz İstanbul’a 27 km uzaklıkta olup; TEM otoyolu ile E-5 (D-100) Karayolu ilçe sınırları içinden geçmektedir. Avcılar 10 mahalleden oluşmaktadır. İstanbul’da haşere ilaçlama firmamızın bütün haşere türlerinde son 6 yılda yaptığı uygulamalar göz önüne alındığında en çok hizmet verilen 8 ilçe arasına girmiştir. Bize bu numaradan (0212) 909 38 19 7/24 ulaşabilirsiniz.

Avcılar Yakınlarında En Yoğun Mücadele Edilen Haşere Türleri

Avcılar böcek İlaçlama servisimiz tarafından son 5 yılda en çok ilaçlama hizmeti verdiğimiz 3 haşere türü aşağıdaki gibidir:

  • Avcılar Sivrisinek İlaçlama Uygulaması
  • Avcılar Pire İlaçlama Uygulaması
  • Avcılar Akrep İlaçlama Uygulaması

Avcılar’da uygun Böcek İlaçlama Fiyatları ile kaliteli hizmetin bir araya gelmesi bizi bu ilçede en çok tercih edilen firma yapmıştır. Genellikle otopark, site ve lokantalarda yoğun şekilde haşerelere karşı mücadele verilmektedir.

Avcılar’da Haşere Mücadelesinde Kullandığımız Yöntemeler

Avcılar Böcek İlaçlama Servisimizin uzman personeli tarafından her haşere türüne karşı farklı uygulama yapılmak koşuluyla bir çok ilaçlama yöntemi kullanılır:

  • Farelerle Mücadelede İstasyon ve Yemleme Yöntemleri
  • Kokulu İlaç Uygulama Yöntemleri
  • Kokusuz İlaç Uygulama Yöntemleri
  • Jel İlaç Uygulama Yöntemleri

İstanbul’da Anadolu Yakası veya Avrupa Yakasında ikamet eden müşterilerimiz ilaçlama firması seçiminde doğru tercih yapmalıdırlar. Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından verilen Biyosidal ilaçları kullanma izinlerine sahip olan ilaçlama şirketlerini tercih ederek haşerelerden tamamen kurtulabilirsiniz.

İstanbul Böcek İlaçlama Firması

Not: Avcılar’da Haşere İlaçlama ile ilgili sorularınızı aşağıda yer alan “Bir Cevap Yazın” kısmında sorabilirsiniz.

Yazıya Puan Verin.
Teşekkür Ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sorun, Cevaplayalım.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sorularınız İçin Sohbete Başlayın!

Tel: 0539 207 85 05
Call Now Button