Ümraniye Haşere İlaçlama

Ümraniye Böcek İlaçlamaÜmraniye Haşere İlaçlama Servisimiz gerçekleştirilen hizmetlerde ki önceliğimiz insan sağlığını korumaktır. Hizmet bedeli olarak aldğımız her kuruşu müşterilerime % 100 uygulama başarısı olarak geri ödediğimiz bu ilçemizi yakından inceleyelim. Ümraniye ilçesi; Marmara Bölgesinde, İstanbul’un Anadolu yakasında yer almakta olup, sağlam bir zemin üzerine kurulmuştur. Nüfus açısından İstanbul’un 39 ilçesi arasında 3. sırada yer almaktadır. Ümraniye’nin doğusunda Sancaktepe, güneyinde Ataşehir, batısında Üsküdar, kuzeyinde Çekmeköy ve Beykoz ilçeleri yer almaktadır. Bize bu numaradan (0212) 909 38 19 7/24 ulaşabilirsiniz.

Ümraniye’nin denizden yüksekliği 120 metre olup, doğuya doğru Yukarı Dudullu kısmında 180 metreye kadar çıkar. Yüzölçümü 45 km² dir. İlçe sınırları içinde büyük dağ, göl ve akarsu yoktur. Geçmişte ormanlar ile kaplı iken tahribat nedeniyle küçük topluluklar halinde bulunan birkaç yer dışında orman kalmamıştır. Haşere ilaçlama İstanbul servisimizin bütün haşere türlerinde son 3 yılda yaptığı uygulamalar göz önüne alındığında en çok hizmet verilen 5 ilçe arasında yer almıştır.

Ümraniye ‘de Mücadele Edilen Haşere Türleri Hangileridir?

Ümraniye böcek İlaçlama servisimiz tarafından son 3 yılda en çok mücadele verdiğimiz 3 haşere türü aşağıdaki gibidir:

  • Ümraniye Tahtakurusu İlaçlama Uygulaması
  • Ümraniye Akrep İlaçlama Uygulaması
  • Ümraniye Sinek İlaçlama Uygulaması

Yukarıda yoğunluklarına göre verilen haşere türleri ile mücadelede büyük oranda başarı sağlanmıştır. Bu mücadeledeki başarılarımız sadece ev ilaçlama, iş yeri ilaçlama vb. yerlerde değil uygulama yaptığımız her alanda aynı başarı sağlanmıştır.

Ümraniye’de Haşere Türleri ile Mücadele Yöntemlerimiz

Ümraniye Böcek İlaçlama Servisimizce verilen bütün hizmetlerde kullanılan ilaç uygulama yöntemleri profesyonel ekibimiz tarafından belirlenir. Bu yöntemler şu şekildedir:

  • Jel İlaçlama Yöntemleri
  • Sıvı Kokusuz İlaçlama Yöntemleri
  • Sıvı Kokulu İlaçlama Yöntemleri
  • Fare ile Mücadelede Kullanılan İstasyonlu İlaçlama Yöntemleri

İstanbul’da yaptığımız binlerce uygulamadan sonra geçen 5 yıl boyunca % 93 oranında bir uygulama başarısı elde edilmiştir. Firmamızı daha yakından tanımak için ” Hakkımızda ” başlıklı sayfamızı inceleyebilirsiniz.

İstanbul Böcek İlaçlama Firması

Not: Ümraniye Haşere İlaçlama ile ilgili sorularınızı aşağıda yer alan “Bir Cevap Yazın” kısmında sorabilirsiniz.

Yazıya Puan Verin.
Teşekkür Ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sorun, Cevaplayalım.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sorularınız İçin Sohbete Başlayın!

Tel: 0539 207 85 05
Call Now Button