Pendik Haşere İlaçlama

Pendik böcek ilaçlamaPendik  Haşere İlaçlama Servisimiz hizmet verilen bölgede sorun çıkaran hiçbir haşere türünün kalmaması esastır. Her seferinde % 100 e yakın başarılı uygulamalar gerçekleştirdiğimiz ilçemizi inceleyelim. Pendik  ilçesi; güneydoğu’da Tuzla doğuda Gebze, kuzeyde Şile ve Çekmeköy, batıda Kartal, Sancaktepe ve Sultanbeyli, güneyde ise Marmara Denizi ile çevrilmiştir. Yaklaşık 200 km2 lik bir alana yayılmış olup 9 km sahil şeridi bulunmaktadır. Pendik’in yüzey şekilleri genel olarak engebelidir.

Ayrıca üzerinde İBB Sosyal tesislerini barındıran Gözdağı’da en yüksek noktalardan biridir. Riva Deresi, Ballıca Deresi Ömerli Barajına dökülen akarsulardır. Çok geniş topraklara sahip Pendik’te TEM güneyi tamamen yerleşim yerleriyle kaplıdır, kuzeyde ise yalnızca 5 köy bulunmaktadır. İlçenin 2011 yılı nüfusu 609.535’dir. İstanbul’da böcek ilaçlama şirketimizin bütün haşere türlerinde son 2 yılda yaptığı uygulamalar göz önüne alındığında en çok hizmet verilen 10 ilçe arasına yerleşmiştir. Bize bu numaradan (0212) 909 38 19 7/24 ulaşabilirsiniz.

Pendik  İlçesinde Mücadele Edilen Haşere Türleri

Pendik  böcek İlaçlama servisimiz tarafından son 2 yılda yoğunluklarına göre ilaçlama hizmeti verdiğimiz 3 haşere türü aşağıdaki gibidir:

  • Pendik Hamamböceği İlaçlama Uygulaması
  • Pendik Sinek İlaçlama Uygulaması
  • Pendik Örümcek İlaçlama Uygulaması

İstanbul’daki Pire İlaçlama uygulamalarında Pendik İlçesi, diğer 39 ilçe arasında dördüncü sıradadır. Çatı araları ve bodrum katlar en çok pire ilaçlaması yapılan yerlerin başında gelmektedir.

Pendik İlaçlama Servisimizin Uygulama Yöntemleri

Pendik Haşere İlaçlama Servisimizin görevlendirdiği uzman personellerimiz tarafından haşere biyolojisine karşı etkili olan en iyi ilaçlama yöntemleri belirlenir ve gerekli uygulamalar yapılır. Başlıca uygulama yöntemlerimiz:

  • Kokulu Böcek İlaçlama Yöntemleri
  • Kokusuz Böcek İlaçlama Yöntemleri
  • Hamamböceği Jel İlaçlama Yöntemleri
  • Kemirgen İstasyonu Kurma Yöntemleri

İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında 7/24 İlaçlama hizmeti veren firmamızı hemen arayın. Sağlığını korsan firmalara ilaçlama yaptırarak tehlikeye atmayın.

İstanbul Böcek İlaçlama Firması

Not: Pendik Haşere İlaçlama ile ilgili sorularınızı aşağıda yer alan “Bir Cevap Yazın” kısmında sorabilirsiniz.

Yazıya Puan Verin.
Teşekkür Ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sorun, Cevaplayalım.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sorularınız İçin Sohbete Başlayın!

Tel: 0539 207 85 05
Call Now Button