Maltepe Haşere İlaçlama

Maltepe Haşere İlaçlamaMaltepe Haşere İlaçlama Servisimiz ilçe genelinde yaptığı uygulamalardaki en önemli ilkesi uygulamanın başarısıdır. Her defasında büyük bir heyecanla % 100 garantili hizmet götürdüğümüz ilçemizi yakından inceleyelim. Maltepe ilçesi; Doğuda ve kuzeyde Kartal, Batıda Ümraniye ve Kadıköy İlçeleri, güneyde Marmara Denizi ile çevrili olup, 50 km2 lik yüz ölçüme sahiptir. Deniz seviyesi sıfırdan başlayarak kuzeye doğru tatlı bir meyil ile (480)m.ye kadar yükselir. İlçenin deniz kıyısı kum ve kil ile kıyıdan itibaren kuzeye doğru silislerle kaplıdır. Bu kütle en çok bir metre kalınlıkta kırmızı ve kahverengi topraklarla örtülüdür. Oldukça da verimlidir. İlçenin bakıldığında bir takım tepe ve düzlüklerden meydana geldiği görülmüştür.En yüksek dağı Kayışdağı`dır.Maltepe`nin Başıbüyük ve Büyükbakkal semtlerinden çıkan memba suları İstanbul halkının büyük ölçüde içme suyu ihtiyacını karşılamaktadır. Bize bu numaradan (0212) 909 38 19 7/24 ulaşabilirsiniz.

Karadeniz`in yağışlı iklimi ile Akdeniz`in ılıman iklimi arasında geçit teşkil eder. Ortalama 7 gün kar yağar, 25 günde don olur. İstanbul’da haşere ilaçlama firmamızın bütün haşere türlerinde son 6 yılda yaptığı uygulamalar göz önüne alındığında en çok hizmet verilen 8 ilçe arasına girmiştir.

Maltepe ‘de En Fazla Şikayet Alınan Haşere Türleri

Maltepe Böcek İlaçlama servisimiz tarafından son 6 yılda en fazla ilaçlama hizmeti verdiğimiz 3 haşere türü aşağıdaki gibidir:

  • Maltepe Pire İlaçlama Uygulaması
  • Maltepe Akrep İlaçlama Uygulaması
  • Maltepe Kene İlaçlama Uygulaması

İstanbul genelinde yaptığımız ilaçlama uygulamalarında diğer haşere türlerine göre çok daha fazla Akrep İlaçlama hizmeti verdiğimiz ilçe Maltepedir. Yaptığımız Uygulamalarda hiç şikayet alınmamış ve tamamında müşteri memnuniyeti sağlanmıştır.

Maltepe İlaçlama Olarak Kullandığımız Uygulama Yöntemleri

Maltepe Böcek İlaçlama Servisimizin uzman personeli tarafından her haşere türüne karşı farklı uygulama yapılmak koşuluyla bir çok ilaçlama yöntemi kullanılır:

  • Farelerle Mücadelede İstasyon ve Yemleme Yöntemleri
  • Kokulu İlaç Uygulama Yöntemleri
  • Kokusuz İlaç Uygulama Yöntemleri
  • Jel İlaç Uygulama Yöntemleri

İstanbul İlaçlama sektöründeki diğer bütün firmalardan bizi ayıran en belirgin özelliğimiz kaliteli haşere mücadele uygulamalarını en uygun fiyatlara sunmamızdır. İstanbul genelindeki İlaçlama Fiyatlarımız İçin her ilçe için aynıdır.

İstanbul Böcek İlaçlama Firması

Not: Maltepe Haşere İlaçlama ile ilgili sorularınızı aşağıda yer alan “Bir Cevap Yazın” kısmında sorabilirsiniz.

Yazıya Puan Verin.
Teşekkür Ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sorun, Cevaplayalım.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sorularınız İçin Sohbete Başlayın!

Tel: 0539 207 85 05
Call Now Button