Kartal Haşere İlaçlama

Kartal Haşere İlaçlamaKartal Haşere İlaçlama Servisimiz birinci önceliği hizmet verdiği bölgelerdeki müşterilerini her türlü haşereden % 100 kurtarmaktır. Bizi dostlarına tavsiye eden yüzlerce bireysel ve kurumsal müşterimizin yaşadığı bu ilçemize yakından bakalım. Kartal ilçesi; Kocaeli yarımadasının güneybatı kesiminde yer alır. Doğusunda Pendik, batısında Maltepe, kuzeyinde Sultanbeyli ve Sancaktepe ilçeleri, güneyinde ise Marmara denizi ile çevrilidir.

İlçemiz 20 Mahalleden oluşmakta olup, 2186 adet Cadde ve Sokak mevcut olup, yüz ölçümü Aydos ormanı dahil Kartal Merkezi 38,54 km2 dir. İstanbul’ un en yüksek tepesi olan 573 m. yüksekliğindeki Aydos Dağı kısmen bu ilçe sınırlarında bulunmaktadır. Böcek ilaçlama İstanbul firmamızın bütün haşere türlerinde son 5 yılda yaptığı uygulamalar göz önüne alındığında en çok hizmet verilen 7 ilçe arasına girmiştir. Bize bu numaradan (0212) 909 38 19 7/24 ulaşabilirsiniz.

Kartal Civarında Mücadele Edilen Haşere Türleri

Kartal  Böcek İlaçlama servisimiz tarafından son 5 yılda en yoğun ilaçlama hizmeti verdiğimiz 3 haşere türü aşağıdaki gibidir:

  • Kartal Fare İlaçlama Uygulaması
  • Kartal Tahtakurusu İlaçlama Uygulaması
  • Kartal Sivrisinek İlaçlama Uygulaması

Özellikle İstanbul’da Fare İlaçlama uygulamaları konusunda en çok hizmet verdiğimiz üçünçü ilçemiz Kartal’dır. Genellikle Bahçe, Fabrika ve Otoparklarda yoğun şekilde Fare mücadelesi verilmiştir.

Kartal’da Uyguladığımız İlaçlama Yöntemleri

Kartal Böcek İlaçlama Servisimizin gerçekleştirdiği bütün uygulamalarda belirlenen yöntem haşerenin türüne göre farklılık göstermektedir. Temelde en çok kullanılan yöntemler şunlardır:

  • Kokulu Haşere İlaçlama Yöntemleri
  • Kokusuz Haşere İlaçlama Yöntemleri
  • Hamamböceği Jel İlaçlama Yöntemleri
  • Fare İstasyonu Kurma Yöntemleri

Haşere İlaçlama Sektörüne girdiğimiz ilk günden bu güne kadar en temel ilkemiz müşterilerimizin sağlıklarını tehlikeye atmadan % 100 uygulama başarısı sağlamaktır.

İstanbul Böcek İlaçlama Firması

Not: Kartal Haşere İlaçlama ile ilgili sorularınızı aşağıda yer alan “Bir Cevap Yazın” kısmında sorabilirsiniz.

Yazıya Puan Verin.
Teşekkür Ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sorun, Cevaplayalım.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sorularınız İçin Sohbete Başlayın!

Tel: 0539 207 85 05
Call Now Button