Kadıköy Haşere İlaçlama

Kadıköy Haşere İlaçlamaKadıköy, Anadolu Yakasında yoğun bir şekilde hizmet veren Haşere ilaçlama Servisimizin en çok uygulama yaptığı ilçedir. Kadıköy İlçesi; Caferağa, Osmanağa, Rasimpaşa, Koşuyolu, Acıbadem, Hasanpaşa, Bostancı, Caddebostan, Dumlupınar, Eğitim, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Kozyatağı, Merdivenköy, Sahrayıcedit, Suadiye, Zühtüpaşa, Ondokuzmayıs olmak üzere 21 mahalleden oluşmaktadır. Bize bu numaradan (0212) 909 38 19 7/24 ulaşabilirsiniz.

Kadıköy Civarında En Çok Mücadele Edilen Haşere Türleri

Kadıköy Böcek İlaçlama Servisimiz tarafından en yoğun uygulama yapılan 3 haşere türü şöyledir:

  1. Pire İlaçlama Uygulamaları
  2. Hamam Böceği İlaçlama Uygulamaları
  3. Fare İlaçlama Uygulamaları

Mücadele edilen bu haşere türlerinin yaşam ortamları farklılık göstermektedir. Pireler ile; evlerde, ofislerde ve çatı katlarında mücadele edilmiştir. Hamam Böceklere karşı; evlerde, lokantalarda ve marketlerde ilaçlama yapılmıştır. Fareler ile; fabrikalarda, bodrumlarda ve bahçelerde yoğun bir şekilde mücadele edilmiştir.

Kadıköy’de Haşerelere Karşı Yapılan İlaçlama Yöntemleri Nelerdir?

İstanbul Böcek İlaçlama Firması olarak, bünyemizde çalışan ve alanında uzman ziraat mühendislerimiz ve veteriner hekimlerimiz her haşereye karşı farklı bir uygulama yöntemi geliştirmiştir. Geliştirilen bu yöntemler yapılana uygulamalar sonucunda tespit edilmiş ve defalarca başarıyla uygulanmıştır. Haşerenin türünü göre kokulu veya kokusuz sıvı ilaç uygulaması yapılırken; fareler ile  yemleme yapmak suretiyle başarıyla mücadele edilir. Kadıköy yakınlarındaki Böcek İlaçlama Servisimiz günün her saati; fare ilaçlama, pire ilaçlama ve diğer bütün haşerelere karşı hizmet verilmektedir. Bizi Hemen Arayın Haşerelerden anında %100 kurtulun.

İstanbul Böcek İlaçlama Firması

Not: Kadıköy Haşere İlaçlama ile ilgili sorularınızı aşağıda yer alan “Bir Cevap Yazın” kısmında sorabilirsiniz.

Yazıya Puan Verin.
Teşekkür Ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sorun, Cevaplayalım.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sorularınız İçin Sohbete Başlayın!

Tel: 0539 207 85 05
Call Now Button