Çekmeköy Haşere İlaçlama

Çekmeköy Haşere İlaçlamaÇekmeköy  Haşere İlaçlama Servisimiz verdiğimiz hizmetteki en çok dikkat ettiğimiz husus müşterilerimize rahatsızlık veren haşereleri tamamıyla yok etmektir. Uzun yıllardır hiç şikayet alamadan hizmet sunduğumuz ilçemizi tanıtalım. Çekmeköy  ilçesi; Önceden Ümraniye’ye bağlı bir belde belediyesi olan Çekmeköy, 2009 yılında ilçe haline gelmiştir. Çekmeköy, İstanbul’un Anadolu yakasındaki Alemdağ ormanlarının güney batı kesiminde bulunan Keçiağılı Tepesi’nin güney yamaçlarında kurulmuş ve Denizden yüksekliği 100 m’dir. 14.800 hektarlık alan üzerine kurulu olan Çekmeköy ilçesi, 178127 nüfusa sahiptir. Bize bu numaradan (0212) 909 38 19 7/24 ulaşabilirsiniz.

İlçe’nin kuzeybatısında Beykoz, kuzeydoğusunda Şile, güneybatısında Ümraniye, güneydoğusunda ise Sancaktepe ilçeleri yer almaktadır. İstanbul haşere ilaçlama şirketimizin bütün haşere türlerinde son 4 yılda yaptığı uygulamalar göz önüne alındığında en çok hizmet verilen 10 ilçe arasında yer bulmuştur.

Çekmeköy  İlçesinde En Yoğun Uygulama Yapılan Haşereler

Çekmeköy  böcek İlaçlama servimiz tarafından son 4 yılda en çok ilaçlama uygulaması gerçekleştirdiğimiz 3 haşere türü aşağıdaki gibidir:

  • Çekmeköy Sivrisinek İlaçlama Uygulaması
  • Çekmeköy Kene İlaçlama Uygulaması
  • Çekmeköy Örümcek İlaçlama Uygulaması

Avrupa Yakası ilçelerine göre çok daha yoğun bir şekilde hizmet verdiğimiz Anadolu Yakasında özellikle “Kene İlaçlaması” konusunda Çekmeköy İstanbul’da ilk sırada gelmektedir.

Çekmeköy’de Kullandığımız İlaçlama Yöntemleri

Çekmeköy Böcek İlaçlama Servisimiz tarafından yapılan bütün uygulamalar alanında uzman personelimizce belirlenir ve uygulanır. Bu yöntemler  şöyledir:

  • Kokusuz İlaçlama Yöntemi
  • Kokulu İlaçlama Yöntemi
  • Jel İlaçlama Yöntemi
  • İstasyon Kurma Yöntemi

Konu İstanbul’da Böcek İlaçlama olunca firmamız yaptığı yüzlerce bireysel ve kurumsal uygulama ile akıllara gelen ilk İlaçlama Firmasıdır. Sizde bizi Hemen Arayın haşerelerden kurtulun.

İstanbul Böcek İlaçlama Firması

Not: Çekmeköy Haşere İlaçlama ile ilgili sorularınızı aşağıda yer alan “Bir Cevap Yazın” kısmında sorabilirsiniz.

Yazıya Puan Verin.
Teşekkür Ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sorun, Cevaplayalım.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sorularınız İçin Sohbete Başlayın!

Tel: 0539 207 85 05
Call Now Button